Polish English Italian

Licznik odwiedzin

102872
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
64
234
298
99842
5407
8789
102872
18-01-2021

Matki z amerykańskiej organizacji One Million Moms, związane z prorodzinnym stowarzyszeniem American Family Association (AFA) wezwały do bojkotu nowego serialu sieci telewizyjnej NBC, oskarżając jego producentów o promowanie homoseksualizmu i niszczenie wartości rodzinnych.

 

 

Serial „The New Normal” będzie miał premierę 11 września br.. Film przedstawia parę gejów, która wynajmuje niezamężną surogatkę, by urodziła im dziecko. Kobieta dzięki zarobionym pieniądzom ma zamiar kontynuować porzucone niegdyś z powodu ciąży studia prawnicze. Jej babcia, która jest przeciwna takiemu pomysłowi na życie, przedstawiona jest jako nieczuła, antygejowska rasistka i chrześcijańska konserwatystka z południa USA.

 

Zdaniem obrończyń rodziny, film jest próbą „znieczulenia Ameryki i dzieci”. Jak podkreślają działaczki OMM, NBC za publiczne pieniądze atakuje rodziny, chcąc „doprowadzić do upadku wartości i zasad oraz świętości małżeństwa, próbując go na nowo zdefiniować”.

 

Niedawno przeprowadzone badania wskazują, że dzieci wychowane przez pary homoseksualne częściej niż te z rodzin heteroseksualnych, mają myśli samobójcze, cierpią z powodu molestowania seksualnego, a także trudniej im znaleźć pracę.

 

Rok temu Telewizyjna Rada Rodziców (PTC), wpływowa organizacja stojąca na straży moralności telewizji i amerykańskiego przemysłu rozrywkowego, ogłosiła bojkot innego serialu telewizji NBC pt. „The Playboy Club". Film mówi o perypetiach, głównie natury erotycznej, ludzi związanych z pierwszym Klubem Playboya w Chicago na początku lat 60. ubiegłego wieku.

 

KAI

Copyright © 2015 Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Sieteszy.