Polish English Italian

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „C” 2019-03-16

 1. Wydarzenia z Góry Przemienienia są zapowiedzią ostatecznego objawienia chwały Chrystusa. Zanim jednak staniemy się na nowo świadkami zwycięstwa Chrystusa nad grzechem i śmiercią, musimy oczyścić nasze serca przez post, modlitwę i jałmużnę.
 2. Dzisiejsza niedziela Ad Gentes to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Uczyńmy osobisty, duchowy wysiłek, wspierając dzieło głoszenia Ewangelii aż po krańce ziemi. Po Mszy Świętej będą zbieraną także ofiary na wsparcie dzieł misyjnych.
 3. Przypominamy wiernym IV przykazanie kościelne, które w okresie W. Postu znajduje swoje najgłębsze wypełnienie: „Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w czasie Wielkiego Postu powstrzymywać się od udziału w zabawach”.
 4. Droga krzyżowa w piątek o 17j oraz Gorzkie żale w niedzielę o 15.00. Pobożne ich odprawienie i spełnienie zwyczajnych warunków pozwala uzyskać łaskę odpustu. Serce boli, jak wiele osób lekceważy i z obojętnością traktuje wielkopostne okazje do pokuty. Pomyślmy, jak skutecznie gasimy wiarę przyszłych pokoleń mieszkańców parafii.
 5. We wtorek 19 marca przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca NMP, patrona Kościoła. Msze Święte o godz.7.00 i 17.00. W modlitwie polećmy Abpa seniora Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI.
 6. We czwartek kolejna adoracja pana Jezusa od 16j.
 7. Spotkania formacyjne: środa o 16j ministranci; piątek o 16j schola, KSM i Akcja Katolicka.
 8. Bóg zapłać za troskę o kościół. Proszę kolejną grupę o posługę.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, Niedzieli , Gościa Niedzielnego i MGN.
 10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Śp. Zygmunta ZIOBRO i ŚP. Władysława SOPEL. Wieczny odpoczynek…
 11. Bóg zapłać za składane ofiary kwartalne i te na kościelną tacę z przeznaczeniem na ogrzewanie, inwestycje i fundusz organisty.

 

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU „C” 2019-03-10

 1. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu Kościół stawia przed nami Chrystusa przebywającego przez czterdzieści dni na pustyni i kuszonego przez szatana. Rozpoczęty okres postu jest dla nas czasem duchowego wysiłku i zmagania. Niech u progu Wielkiego Postu towarzyszy nam duch pokuty i pragnienie przemiany serc, o co w tych dniach modlimy się z całym Kościołem.
 2. Wyjątkowy charakter Wielkiego Postu wyraźmy poprzez nasz udział w nabożeństwach pasyjnych. Nabożeństwo Drogi krzyżowej w naszej świątyni w piątki o godz. 17.00, . Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz.15.00.
 3. Zachęcamy wiernych do korzystania z możliwości uzyskania łaski odpustu za pobożne odprawienie nabożeństwa Drogi krzyżowej. Odpust zupełny można uzyskać po spełnieniu zwyczajnych warunków oraz rozważając męką Chrystusa przy 14 stacjach Drogi krzyżowej.
 4. W środę 13 marca przypada 6. rocznica wyboru papieża Franciszka. Posługę Ojca Świętego otoczymy naszą modlitwą podczas Mszy Świętej.
 5. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się 5 kwietnia w piątek i trwać będą do poniedziałku 7 kwietnia. Módlmy się żarliwie o prawdziwe nawrócenie swoje i innych.
 6. Za tydzień przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zbiórka ofiar do puszek na potrzeby misji po każdej Mszy Świętej.
 7. Zachęcamy do duchowej lektury prasy katolickiej.
 8. Spotkania formacyjne: we środę o 16j ministranci i Grupa biblijna; piątek o 16j schola i KSM.
 9. Bóg zapłać za troskę o kościół. Proszę kolejną grupę o posługę.
 10. Różaniec za tydzień poprowadzi Róża MB Nieustającej Pomocy.
 11. Bóg zapłać za składane ofiary na inwestycje parafialne, ogrzewanie i fundusz organisty.

 

8 NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2019-03-03

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień modlitw o trzeźwość narodu. To szczególny czas duchowego wsparcia wszystkich zmagających się z problemem uzależnienia oraz modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach i parafii. Nie bądźmy obojętni – jeszcze wielu potrzebuje naszego przykładu i wytężonej modlitwy.
 2. Dnia 6 marca rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze Święte w Środę Popielcową o godz. 7j oraz 17j.. Zachęcamy wiernych do przeżywania tego dnia w duchu pokuty. Przypominamy, że wierni między 18. a 60. rokiem życia, oprócz wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, są zobowiązani do zachowania postu ścisłego, który pozwala na jednorazowy posiłek do syta oraz na dwa skromne posiłki w ciągu dnia.
 3. W środę rozpoczynamy także dni modlitwy o ducha pokuty. Prośmy w osobistej modlitwie o błogosławione owoce wielkopostnej przemiany w naszym życiu osobistym, rodzinnym, parafialnym i narodowym oraz światło Ducha św. dla ks. rekolekcjonisty.
 4. Adoracja czwartkowa od 16. Zapraszamy.
 5. Od piątku rozpoczynamy sprawowanie nabożeństw Drogi krzyżowej. Do rozważania wydarzeń z ostatnich godzin Chrystusa zapraszamy o godz. 17j.
 6. W przyszłą, pierwszą niedzielę Wielkiego Postu rozpoczniemy odprawianie Gorzkich żali. Nabożeństwa z kazaniem pasyjnym głoszone w tym roku będę sprawowane o godz. 15j. Po nabożeństwie Msza św. W związku ze zmianą porządku Mszy św. w Wielkim Poście, Mszy św. o 7j rano nie będzie.
 7. Dnia 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Zapraszamy na wieczorną Mszę św.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 9. Spotkania formacyjne: wtorek po Mszy 1 spotkanie dla młodzieży przez SMAP; środa o 16j ministranci: w piątek o 16j schola a po Mszy 2 spotkanie młodzieży przez SMAP i KSM.
 10. Bóg zapłać za troskę o kościół. Proszę kolejną grupę o posługę.
 11. 11.Intencje dla Żywego Różańca: Za wspólnoty chrześcijańskie, szczególnie prześladowane, aby odczuwały bliskość Chrystusa a ich prawa były respektowane; O dar dobrego przeżycia Wielkiego Postu i szczerego nawrócenia nas wszystkich. Różaniec za tydzień poprowadzi Róża Św. Anny.
 12. Bóg zapłać za składane ofiary z przeznaczeniem na inwestycje, ogrzewanie i fundusz organisty

 

7 NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2019-02-24

 1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.
 2. W czwartkowe popołudnie zapraszamy do modlitwy adoracyjnej od 16j.
 3. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny. Po Mszy Świętej wieczornej odśpiewamy „Boże, coś Polskę”, zawierzając przyszłość Polski Bożej opiece.
 4. W przyszłym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca i adoracje od 16j. Kapłańskie odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek od godz. 7j. W sobotę Różaniec Fatimski.
 5. W przyszłą, pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca po sumie.
 6. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Św. Michała Archanioła.
 7. Po zimowej przerwie powracamy do stałego porządku spotkań grup duszpasterskich dzieci i młodzieży. We wtorek ministranci o 16j; środa o 16j kl. VI; piątek schola o 16j oraz KSM.
 8. Spotkanie z panią przygotowującą stroje komunijne w przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00.
 9. Bóg zapłać za troskę o świątynię. Proszę kolejną grupę o posługę.
 10. Bóg niech wynagrodzi za ofiary składane na potrzeby wspólnoty parafialnej: ogrzewanie, inwestycje oraz organistę.

 

6 NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2019-02-17

 1. Słowa dzisiejszej Ewangelii nie są wyłącznie przypomnieniem obowiązku troski o głodnych, ubogich i cierpiących. Chrystus oczekuje od nas serc i umysłów zdolnych dostrzegać prawdziwe źródła ludzkiej biedy. Początkiem takiej postawy jest właściwy dystans do wszystkiego, co sami posiadamy.
 2. Cotygodniowa adoracja Pana Jezusa we czwartek od 16j. Zapraszamy
 3. W piątek z okazji Święta Katedry Świętego Piotra Apostoła, podczas Mszy Świętej, będziemy modlili się o ducha apostolskiej gorliwości, zdrowie i potrzebne łaski dla papieża.
 4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Najmłodszym czytelnikom polecamy najnowszy numer MGN.
 5. Bóg zapłać za troskę o porządek w świątyni. Prosimy kolejną grupę o posługę.
 6. Różaniec za tydzień poprowadzi Róża MB Niepokalanie Poczętej.
 7. Intencje mszalne:
 8. Bóg zapłać za ofiary złożone w poprzednią niedzielę z przeznaczeniem na ofiarę dla organisty oraz ogrzewanie kościoła.

 

5 NIEDZIELA ZWYKŁA”C” 2019-02-10

 1. Chrystusowe wezwanie skierowane dzisiaj do Szymona: „wypłyń na głębię” nie może być odczytane tylko jako znak apostolskiego powołania. Pan zaprasza nas wszystkich, abyśmy z zaufaniem wypłynęli na głębiny wiary. Oby udział w niedzielnej Eucharystii na nowo rozpalił w nas ducha odważnego podążania za Mistrzem.
 2. Jutro, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą z osobami chorymi i cierpiącymi na godz. 17ą. Zatroszczmy się, aby mogli w niej uczestniczyć wszyscy, którzy pragną swoje trudy zjednoczyć z krzyżem Chrystusa i przyjąć sakrament namaszczenia.
 3. Przypominamy, że w sakramencie chorych wzywamy pomocy Pana Boga, aby nas umocnił duchowo i fizycznie. Udziela się go nie tylko osobom w niebezpieczeństwie śmierci, ale chorym, a także osobom w podeszłym wieku. To dobra okazja, by przypomnieć , że obowiązkiem sumienia dla opiekujących się chorymi, jest zapewnić im dostęp do sakramentów w pierwsze piątki miesiąca.
 4. Dnia 14 lutego wielu parafian będzie obchodziło tzw. walentynki. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy zwłaszcza o narzeczonych i małżonkach. Jest okazja do solidniejszej modlitwy, ponieważ to czwartek dzień godzinnej adoracji pana Jezusa od 16j.
 5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 6. Bóg zapłać za troskę o świątynię i solidną pracę przy rozbieraniu dekoracji świątecznych osobom z rejonu 8go, pod patronatem naszego p. Pawła, kościelnego.
 7. Różaniec za tydzień poprowadzi Róża MB Fatimskiej.

 

 W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

 • 11 II – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, Światowy Dzień Chorego,
 • 14 II – św. Cyryl (827-869), mnich, i św. Metody (815-885), biskup, patroni Europy, misjonarze Księstwa Wielkomorawskim i Rusi Kijowskiej.

 

Bóg zapłać za ofiary składane na inwestycje, ogrzewanie kościoła i dzisiejsze na fundusz organisty.

 

4 NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2019-02-03

 1. 1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.
 2. We wtorek, uroczysta Nowenna do św. Antoniego. Jak co miesiąc rozpoczniemy różańcem biblijnym o 16j. W tym dniu wypada wspomnienie św. Agaty, po Mszy Świętej pobłogosławimy chleb i wodę.

Spotkania formacyjne: We wtorek po Mszy św. kl. VII; środę o 16j ministranci i Grupa Biblijna, piątek o 16 schola i KSM.

 1. W najbliższy pierwszy czwartek lutego adoracja od 16j.
 2. W przyszły poniedziałek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Uprzejmie prosimy o pomoc w zorganizowaniu uczestnictwa we Mszy Świętej z udzieleniem sakramentu chorych wszystkim, którzy nie mogą na co dzień być obecni w kościele.
 3. Spotkania formacyjne: wtorek o 16j kl. VI i Akcja Katolicka; środa o 16j ministranci i Grupa Biblijna; piątek o 16j schola i KSM.

6.Katecheza chrzcielna we czwartek po Mszy św.

 1. Bóg zapłać za troskę o kościół i ofiarę 140 zł na remont szopki. Proszę kolejną grupę o posługę.
 2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 3. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Śp. Józefa Piórkowskiego. Wieczny odpoczynek…
 4. Intencje Żywego Różańca: Za młodzież, aby za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do przekazywania światu radości Ewangelii. O pokój na świecie i jedność chrześcijan. O Boże błogosławieństwo dla parafii. Różaniec za tydzień Róża MB Królowej Korony Polskiej.

 

W tym tygodniu patronują nam:

 • 5 II – św. Agata (ok. 235-251), dziewica i męczennica z Katanii na Sycylii, patronka kobiet karmiących i w chorobach piersi,
 • 6 II – św. Paweł Miki (1565-1597) i 25 Towarzyszy, pierwsi męczennicy na Dalekim Wschodzie, ukrzyżowani w Nagasaki w Japonii.

 

4 NIEDZIELA ZWYKŁA”C” 2019-01-27

 

 1. Wraz z Kościołem powszechnym dziękujemy Panu Bogu za dar Światowych Dni Młodzieży. Pragniemy zawierzać miłującemu Ojcu młodzież całego świata, aby na współczesnych drogach, z odwagą odkrywała i wiernie wypełniała swoje życiowe i chrześcijańskie powołania.
 2. Dzisiejsza niedziela to także obchodzony w Kościele Światowy Dzień Trędowatych. Ogarnijmy naszą osobistą modlitwą cierpiących z powodu tej choroby i niosących im pomoc.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy, piątek i sobota miesiąca z adoracjami od 16j. W piątek od 7j, odwiedzimy chorych z Komunią i Sakramentem chorych. W sobotę Różaniec fatimski.
 4. W sobotę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00 i 17j z poświęceniem gromnic. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji osób zakonnych, które posługują i pochodzą z naszej parafii. Ofiarą z Mszy św. wspieramy klasztor SS. Benedyktynek w Jarosławiu.
 5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 6. Serdeczne życzenia i dar modlitwy niech towarzyszą wszystkim obchodzącym w najbliższych dniach urodziny i imieniny.
 7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Śp. Mieczysława SOBAL. Wieczny odpoczynek…
 8. Spotkania formacyjne: wtorek o 16j kl. VI, po Mszy św. kl. VII; środa o 16j ministranci, po Mszy św. kl. VIII i III Gimn., piątek o 16j schola i KSM.
 9. Bóg zapłać za troskę o świątynię i ofiarę na remont szopki. Proszę kolejną grupę o posługę.
 10. Różańcowi w przyszłą niedzielę przewodniczy Róża MB Gromnicznej.
 11. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary z racji ostatniej niedzieli miesiąca, z przeznaczeniem na parafię.

 

W tym tygodniu patronują nam:

 • 28 I – św. Tomasz z Akwinu (1225-1274), prezbiter, Doktor Kościoła, dominikanin, jeden z najwybitniejszych filozofów i teologów chrześcijańskich,
 • 31 I – św. Jan Bosko (1815-1888), włoski kapłan, apostoł młodzieży, założyciel zgromadzeń salezjańskich,

 

2 NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2019-01-20

 1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.
 2. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.
 3. Dobiegły końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną zaprosić kapłana do swoich domów, prosimy o podejście do zakrystii.
 4. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków podczas Mszy Świętych wieczornych.
 5. Spotkania formacyjne: wtorek- Akcja Katolicka; środa- o 16j ministranci oraz Grupa biblijna; piątek o 16j schola i KSM.
 6. Bóg zapłać za troskę o czystość w kościele. Proszę kolejną grupę o posługę.
 7. Różaniec za tydzień poprowadzi Róża MB Nieustającej Pomocy.
 8. Za tydzień ostatnia niedziela stycznia, z której gromadzimy środki na nasze prace remontowe. Bóg zapłać za składane ostatnio ofiary z przeznaczeniem na inwestycje.
 9. W tym tygodniu patronują nam:
 • 21 I – św. Agnieszka (291-304), dziewica, męczennica, patronuje zaręczonym, ofiarom gwałtu,
 • 24 I – św. Franciszek Salezy (1567-1622), biskup Genewy w Szwajcarii, gorliwy misjonarz zabiegający o nawrócenie protestantów, propagator życia duchowego wśród świeckich, ogłoszony Doktorem Kościoła i patronem dziennikarzy,
 • 25 I – św. Paweł Apostoł (I w.), nawrócony prześladowca pierwszych chrześcijan, gorliwy głosiciel Ewangelii wśród pogan,
 • 26 I – święci Tymoteusz i Tytus (I w.), towarzysze wypraw misyjnych św. Pawła Apostoła, a następnie biskupi i męczennicy za wiarę.

 

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO  13 stycznia 2019

 1. Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc.
 2. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii.
 3. We czwartek adoracja od 16j.
 4. W czwartek 17 stycznia rozpoczynają się XXXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie, odbywające się pod hasłem „Oto Ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego!”. W duchu łączności z młodzieżą całego świata módlmy się o gotowość przyjęcia słowa Bożego i podjęcia różnych darów powołania przez młode pokolenie uczniów Chrystusa.
 5. Odpowiadając na pragnienie samego Chrystusa, który modlił się do Boga Ojca za swoich uczniów, „aby byli jedno”, w najbliższy piątek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Włączmy się to dzieło poprzez osobistą modlitwę.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 7. Różaniec za tydzień poprowadzi Róża dzieci i młodzieży,.

W tym tygodniu patronują nam:

 • 17 I – św. Antoni (1195-1231), opat, egipski pustelnik,
 • 19 I – św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924), biskup przemyski, założyciel Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego.
 1. Bóg zapłać za ofiary składane na inwestycje parafialne.

 

OBJAWIENIE PAŃSKIE „C” 2019-01-06

 1. Kościół błogosławi dziś kredę i kadzidło.
 2. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego- zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
 3. Trwa wizyta duszpasterska. Cieszymy się z możliwości spotkania i modlitwy w gronie rodzinnym. Jeśli spotkanie się z kapłanami danego dnia nie doszło do skutku z powodu pracy, nieobecności lub innych, można się umówić na spotkanie w uzgodnionym w zakrystii terminie.
 4. Bóg zapłać za troskę o świątynię oraz ofiarę 171zł.. Proszę kolejną grupę o posługę.
 5. Intencje dla Żywego Różańca: Za młodzież, szczególnie z Ameryki Łacińskiej, aby za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do przekazywania światu radości Ewangelii. O pokój na świecie i jedność chrześcijan. O Boże błogosławieństwo dla parafii.
 6. Różaniec za tydzień poprowadzi Róża MB Fatimskiej.
 7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną.

 

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY „C” 2018-12-30

 1. Trwamy w radości z Bożych Narodzin. Starajmy się kolędować w gronie rodzinnym przy nadarzających się wciąż okazjach.
 2. Msza św. na zakończenie Roku Pańskiego 2018 w poniedziałek o 16.00.
 3. We wtorek z Bożym błogosławieństwem i ufnością w Bożą Opatrzność i orędownictwo NMP Bożej Rodzicielki, wejdziemy w Nowy Rok 2019. Msze św. w porządku niedzielnym.
 4. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy we środę od godz. 16j, tym razem od Lipnika w kierunku Sieteszy.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca z adoracjami od 16j. W piątek odwiedziny chorych od 7j w sobotę Różaniec Fatimski.
 6. Za troskę o świątynię i ofiarę 130 zł składamy serdeczne Bóg zapłać . Prosimy kolejną grupę o posługę.
 7. Za tydzień przed sumą różaniec poprowadzi Róża MB Rodzicielki.
 8. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę inwestycyjną.
Copyright © 2015 Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Sieteszy.