Polish English Italian

Licznik odwiedzin

087560
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
216
222
1224
84076
7303
9519
87560
26-11-2020

23-29.11.2020r.

PN

17.00

1) +Zenona(f).

2) +Renata ŚLIWA od rodziny DYRKACZÓW.

WT

17.00

1) ++Weronika 22r., Józef BĄCAL.

2) +Zenona(f).

ŚR

16.00

17.00

Pogrzeb: +Zbigniew INGLOT.

1) +Zenona(f).

2) +Helena MULARCZYK zd. ŁYSZCZARZ od rodziny JAWNIAKÓW.

CZ

17.00

1) +Zenona(f).

2) +Helena MULARCZYK zd. ŁYSZCZARZ od rodziny ROMANOWSKICH.

PT

17.00

1) +Zenona(f).

2) +Helena MULARCZYK zd. ŁYSZCZARZ od rodziny SZPUNARÓW

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Zdzisław CZESNAR.

1) +Zenona(f).

2) +Jolanta CHMURA od Beaty, Aliny i Leszka KURYŁO z Chodakówki.

ND

7.00

9.00

11.00

+Zenona(f).

++Ludwika(f), Henryk WIGLUSZ od synowej Marii z rodziną z Siedleczki.

Za parafian.

 

16.11 - 22.11.2020r.

PN

17.00

1) +Jolanta CHMURA od rodziny KONIECZNYCH.

2) +Bogdan SZUBART od koleżanek i kolegi siostry Anny.

WT

17.00

1) +Jolanta CHMURA od rodziny NADBRZESKICH.

2) +Bogdan SZUBART od koleżanek i kolegi siostry Anny.

ŚR

17.00

1) +Augustyn SZLĘK 21r

2) +Jolanta CHMURA od rodziny BUCIA i KRUKÓW.

CZ

17.00

1) +Jolanta CHMURA od całej rodziny WOŁOWIEC.

2) +Bogdan SZUBART od siostry z rodziną.

PT

17.00

1) +Józef WIGLUSZ.

2) +Andrzej PĘKALA pogrz. (poza)

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Damian 17r.

1) ++Władysław 19r., Elżbieta, Anna TOMASZEK.

2) +Bogdan SZUBART od Lucyny.

ND

7.00

9.00

11.00

++Leokadia, Stanisław PŁAZA.

++Joanna, Jan 20r. MAGOŃ.

1) Za parafian.

2) Za wspólnotę Akcji Katolickiej – o błogosławieństwo Boże dla członków Akcji Katolickiej i ich rodzin.

09.11 - 15.11.2020r.

PN

17.00

1) ++Wiesław, Paulina, Benedykt WINIARZ w 34. rocz.

2) +Jolanta CHMURA od Zofii ZIEMIAŃSKIEJ i KOJDRÓW.

WT

17.00

1) +Jolanta CHMURA od Wiesławy CHMURA z mężem.

2) +Maria RUDNICKA od Czesławy DŹWIERZYŃSKIEJ z Markowej.

ŚR

17.00

1) +Jolanta CHMURA od Marioli i Stanisława DYGUŁA.

2) +Maria RUDNICKA od Anny TWOREK z rodziną.

CZ

17.00

1) +Jolanta CHMURA od rodziny KONIECZNYCH i LORENCÓW.

2) +Maria RUDNICKA od Anny BAWOŁ.

PT

17.00

1) +Jolanta CHMURA od Zakładu Pogrzebowego KRZAN.

2) +Józef KAMYCKI pogrz. (poza)

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Józef KAMYCKI pogrz.

1) +Jolanta CHMURA od rodziny KRAWCZYKÓW i DYGUŁÓW.

2) +Maria RUDNICKA od Haliny MOSKWA z rodziną.

ND

7.00

9.00

 

 

11.00

+Władysława(f) DREWNIAK.

1) Dziękczynna w 1. rocznicę urodzin Julii z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

2) +Danuta CZAJKOWSKA 1r. od męża, syna i córki z rodzinami.

Za parafian.

 

02.11 - 08.11.2020r.

PN

7.00

7.30

 

17.00

Za wiernych zmarłych.

1) Wg intencji Ojca Świętego.

2) +Stanisław BŁAJDO od koleżanek i pracowników CARITAS Archidiecezji Przemyskiej.

++Eugenia, Jan, Franciszek KUŹMA od synów i braci.

WT

17.00

1) +Józef KURYŁO 4r.

2) +Jolanta CHMURA od Krzysztofa i Agnieszki KRAWCZYK z rodziną.

ŚR

17.00

1) ++Emilia, Jan ROMANOWSCY od córki Urszuli.

2) +Jolanta CHMURA od wychowawczyni, rodziców koleżanek i kolegów córki Helenki.

CZ

17.00

1) +Barbara HAWER.

2) +Maria RUDNICKA od córki Elżbiety z mężem.

PT

17.00

1) +Jolanta CHMURA (dla bratanicy od cioci z synem).

2) +Maria RUDNICKA od Elżbiety NAHURNY.

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Jan CZEBIERA.

1) +Jolanta CHMURA od rodziny TYTUŁÓW.

2) +Maria RUDNICKA od Marii i Mariana DZIUK.

ND

7.00

9.00

11.00

+Maria RUDNICKA od siostry Zofii z rodziną.

+Janina ŻYŁA od córki z rodziną.

Za parafian.

 

26.10 - 01.11.2020r.

PN

17.00

1) ++Wiesław, Paulina 17r., Benedykt WINIARZ.

2) +Zygmunt KOWAL od Marioli i Stanisława ŻYŁA z rodziną.

WT

17.00

1) ++Jan, Katarzyna BĄCAL.

2) +Jolanta CHMURA od wujka Władka z rodziną.

ŚR

17.00

1) ++Weronika, Michał BORATYN.

2) +Zygmunt KOWAL od BORATYNÓW z rodziną.

CZ

17.00

1) +Maria KAMYCKA od córki z rodziną.

2) +Jolanta CHMURA od chrzestnej Czesławy.

PT

17.00

+Jolanta CHMURA od kolegów i koleżanek z pracy: TRAX.

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Zygmunt KOWAL od Jerzego ZIĘZIO z rodziną.

1) ++Władysław, Maria, Stanisław KURYŁO.

2) +Maria RUDNICKA od córki Heleny z mężem.

ND

7.00

9.00

11.00

+Tadeusz ZASTAWNY 11r. od syna Grzegorza z rodziną.

+Zdzisław RYZNAR i jego ++rodzice od KOSINIAKÓW.

1) Za parafian.  2) ++Maria, Marek 13r. MAGOŃ.

19 - 25.10.2020r.

PN

17.00

1) +Zofia DROŹDZIK 1r.

2) ++Maria, Antoni ŻYGA.

WT

17.00

1) ++Weronika AUGUSTYN; ++Maria, Jakub ŁUCZYK.

2) ++Ludwika(f), Franciszek DUDA.

ŚR

17.00

1) ++Anna SZMUC 5r.; ++rodzice: Władysława(f), Stanisław BARCIKOWSCY.

2) +Jolanta CHMURA (od rodziców Jolanty).

CZ

17.00

1) +Zygmunt KOWAL (od rodziny STOKŁOSÓW).

2) +Jolanta CHMURA (od rodziców Jolanty).

PT

17.00

1) +Józef WIGLUSZ 3r., ++rodzice obu stron, +brat.

2) +Szymon; O Bożą opiekę dla rodziny. - poza

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Zygmunt KOWAL (od rodziny PEREC).

1) +Jan SOLARZ 18r., jego ++rodzice.

2) +Jolanta CHMURA (od rodziców Jolanty).

ND

7.00

9.00

11.00

+Bronisław WRONA (od żony, wnuka Daniela, córki i synów).

+Jadwiga ŻYGA 11r., ++Andrzej, Kazimierz (od rodziny).

Za parafian.

 

12 - 18.10.2020r.

PN

17.00

+Helena WRONA od córki Marii i zięcia Zygmunta.

WT

17.00

1) +Jan BASISTA, jego ++rodzice i teściowie.

2) +Helena WRONA od rodziny KAZAKÓW.

ŚR

17.00

1) +Helena WRONA od wnuczki Basi i Eli z rodziną

2) +Zygmunt KOWAL od kuzynki Marii NYKIEL. (poza)

CZ

17.00

1) +Helena WRONA od syna z żoną.

2) +Maria RUDNICKA pogrz. (poza)

PT

17.00

1) +Helena WRONA od rodziny MATERNÓW.

2) +Maria RUDNICKA pogrz. (poza)

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Zygmunt KOWAL od wnuczki Karoliny z rodziną.

1) +Ludwika(f) WOLANO 15r.

2) ++Weronika, Antoni KAMYCCY.

ND

7.00

9.00

11.00

++Maria, Wojciech KUŹMA, ++z rodziny.

+Stanisław CWYKIEL.

Za parafian.

05 - 11.10.2020r.

PN

17.00

1) ++Maria, Teofil, Józef.

2) ++Jan (w rocz.), Maria MAC, Anna MASEŁKO.

WT

17.00

1) W intencjach nowennowych.

2) +Kazimiera(f) RUDNICKA 3r.

ŚR

17.00

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sióstr z Róży MB Różańcowej i radość wieczną dla zmarłych Sióstr.

2) +Helena WRONA od kuzyna Józefa z żoną.

CZ

17.00

1) +Zygmunt KOWAL od Marty i Andrzeja REWER.

2) +Jolanta CHMURA od rodziny NIEMCÓW.

PT

17.00

1) ++Weronika, Józef ZIĘBA.

2) +Helena WRONA od rodziny MARKOWSKICH i PIENIĄŻKÓW. (poza)

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Zygmunt KOWAL od kuzynki Heleny ZAJĄC.

+Jolanta CHMURA od rodziny Agnieszki KONIECZNEJ.

ND

7.00

9.00

11.00

++Ludwika(f), Jan STATEK i ++rodzice.

++Józefa(f) 6r., Jan OLECH.

Za parafian.

28.09 - 04.10.2020r.

PN

18.00

1) +Józef DYNIA 3r.

2) +Mariusz 30r.

WT

18.00

1) +Helena WRONA od wnuka Tomasza z rodziną.

2) +Jan BASISTA pogrz. (poza)

ŚR

18.00

1) +Helena WRONA od wnuczki Aliny z rodziną.

2) +Zygmunt KOWAL od Władysława i Elżbiety NICPOŃ z rodziną.

CZ

18.00

1) +Helena WRONA od kolegów Zygmunta z Przeworska.

2) +Zygmunt KOWAL od Krystyny NICPOŃ.

PT

18.00

1) +Jolanta CHMURA od rodziców i dzieci z grupy Apolonii.

2) +Helena WRONA od rodziny KRZANÓW.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Arkadiusz MACH 27r.

+Marian KOWAL 3r od chrześnicy z rodziną.

ND

7.00

 

9.00

 

11.00

1) +Jan BUŁAŚ 2r.

2) +Stefania ZALESKA.

1) ++Zofia, Mieczysław OGRYZEK.

2) +Helena WRONA od kuzyna Piotra z rodziną.

1) Za parafian.

2) +Zygmunt KOWAL od Róży Ojca Pio.

3) +Jolanta CHMURA od rodziców Jolanty.

 

21-27. 09. 2020 r.

PN

18.00

1) +Eugeniusz SALIK od kolegów z pracy syna Pawła z firmy POLCEMIK.

2) +Helena WRONA od rodziny MAJDANÓW.

WT

18.00

1) +Eugeniusz SALIK od kolegów z pracy syna Pawła z firmy POLCEMIK.

2) +Zygmunt KOWAL od rodziny RYZNARÓW z Przeworska.

ŚR

18.00

1) +Helena WRONA od Pawła z rodziną.

2) ++Józefa(f), Zygmunt 32r. BĄCAL.

CZ

18.00

1) +Jan GARDIAN.

2) +Helena WRONA od Juliana i Czesławy WIGLUSZ.

PT

7.00

1) +Helena WRONA od rodziny KYCIA i MICHNA.

2) +Zygmunt KOWAL pogrz.

SO

17.00

18.00

Kaplica: ++Helena, Jan, Zdzisław, Wiesław CZESNAR.

1) +Helena WRONA od wnuka Marcina z rodziną.

2) +Maria ŻYGA od rodziny BRATKOWSKICH.

ND

7.00

9.00

11.00

++Anna TOMASZEK 5r, Władysław, Elżbieta.

++Józef 24r., Maria PELC, ++rodzice.

Za parafian.

 

14 - 20. 09. 2020 r.

PN

18.00

1) +Eugeniusz SALIK od rodziny SALIKÓW z Majdanu Sieniawskiego.

2) +Helena WRONA pogrz. (poza)

WT

18.00

1) Dziękczynna w 30. rocznicę Sakramentu małżeństwa Anny i Mariana z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi.

2) +Eugeniusz SALIK od brata Władysława z rodziną.

ŚR

18.00

1) +Eugeniusz SALIK od rodziny PEREC.

2) ++Maria ZIOBRO, Salomea SZEWCZYK, Anna WRONA.

CZ

18.00

1) +Eugeniusz SALIK od syna Roberta z rodziną.

2) +Janina ŻYŁA 1r. od męża.

PT

18.00

1) +Eugeniusz SALIK od kolegów z pracy syna Pawła z firmy POLCEMIK.

2) +Helena WRONA pogrz.

SO

17.00
18.00

Kaplica: ++Maria 37r., Józef, Antoni BĄCAL.

1) +Eugeniusz SALIK od kolegów z pracy syna Pawła z firmy POLCEMIK.

2) +Helena WRONA od rodziny ROMANOWSKICH.

ND

7.00

9.00

11.00

++Józefa(f) Stanisław, Jan BASISTA.

+Wanda DZIUK 11r.

Za parafian.

 07 - 13. 09. 2020 r.

PN

18.00

1) +Ludwika(f), Jan SZMUC.

2) +Roman BARTMAN od Zarządu i druhów OSP Sietesz. (poza)

WT

18.00

1) +Józef DRĄG i jego ++rodzice.

2) +Roman BARTMAN od siostry Anny.

ŚR

18.00

1) +Roman BARTMAN od siostry Anny.

2) +Eugeniusz SALIK od sąsiadów: MARKOWICZ, OGRYZEK, KAPITOWSKICH i Bronisława DUDY.

CZ

18.00

1) +Roman BARTMAN od Beaty i wnuków.

2) +Eugeniusz SALIK od rodziny SALIKÓW ze Smólska.

PT

7.00

1) +Roman BARTMAN od rodziny SZANTULA.

2) +Eugeniusz SALIK pogrz. (poza)

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Jadwiga WIĘCKOWSKA 1r. od Teresy i Jana WIĘCKOWSKICH z Rzeszowa.

1) +Kazimierz WOLANO 2r.

2) ++Maria, Franciszek, Stanisław WRONA.

ND

7.00

9.00

11.00

+Bogumił RUDNICKI 1r.

++Jan, Ludwika(f) STATEK i ++rodzice.

Za parafian.

31.08 – 06. 09. 2020 r.

PN

18.00

1) +Maria OGRYZEK od wnuczki Magdaleny PILISZKO z mężem.

2) +Anna BĄK pogrz.

WT

18.00

1) W intencjach nowennowych.

2) +Maria OGRYZEK od rodziny RUSINEK.

ŚR

18.00

1) +Maria OGRYZEK pogrz.

2) +Roman BARTMAN od rodziny MĄCZKÓW i STYBLÓW.

CZ

18.00

1) +Maria OGRYZEK pogrz.

2) +Roman BARTMAN od Pawła z rodziną.

PT

18.00

1) +Anna ŻYGA, ++rodzice, +Mieczysław ŻYGA.

2) +Maria OGRYZEK pogrz.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Jadwiga WIĘCKOWSKA 1r. od męża z rodziną WARMOWSKICH.

1) W 20. Rocznicę Sakramentu małżeństwa Agaty i Grzegorza o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla całej rodziny.

2) +Roman BARTMAN od Leszka z rodziną.

ND

7.00

9.00

11.00

+Piotr ZĄBROŃ 9r.

+Helena BARCIKOWSKA,++rodzice: Anna, Józef, Jadwiga, Jan.

Za parafian.

 

 24 – 30. 08. 2020 r.

PN

7.00

1) +Maria OGRYZEK od rodziny CZTERNASTKÓW.

2) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Pauliny i Pawła.

WT

18.00

1) +Maria MAGOŃ 5r.

2) +Maria OGRYZEK od Marii NIEMCZAK. - poza

ŚR

7.00

1) +Piotr ZAJĄC 10r.

2) +Maria OGRYZEK od Agaty i Grzegorza MAKARA z rodziną. - poza

CZ

18.00

1) +Maria OGRYZEK od córki Anny z rodziną.

2) +Anna BĄK od sąsiadów Danuty i Jana PŁAZÓW. - poza

PT

7.00

1) +Maria OGRYZEK od wnuka Krzysztofa.

2) +Maria OGRYZEK od Pracowników Firmy ROS-SWEET. - poza

SO

17.00
18.00

Kaplica: +Eugenia 6r., Eugeniusz, Kazimierz, Adam SEBZDA.

+Irena BOŻEK 2r., ++z rodziny (od rodziny).

ND

7.00

9.00

11.00

15.00

+Maria OGRYZEK od Pracowników Firmy ROS-SWEET.

+Marek ŚWIETLIK.

Za parafian.

Ślub: Barbara KUŹNIAR, Patryk JODŁOWSKI.

 

17 – 23. 08. 2020 r.

PN

7.00

1) +Maria OGRYZEK od Marii HELLER.

2) +Roman BARTMAN pogrz.

WT

18.00

1) +Maria OGRYZEK od rodziny WIĘCŁAWÓW. - poza

2) +Anna BĄK od syna Franciszka i Teresy.

ŚR

7.00

1) +Maria OGRYZEK od rodziny BAWOŁ i Czesławy DŹWIERZYŃSKIEJ.

2) +Anna BĄK od rodziny MAJCHRÓW z Grzęski. - poza

CZ

18.00

1) +Maria OGRYZEK od Zarządu Klubu „LKS Markovia”. - poza

2) +Anna BĄK od syna Wiesława.

PT

7.00

1) +Maria OGRYZEK od Danuty KUREK z rodziną.

2) +Anna BĄK pogrz. - poza

SO

17.00
18.00

Kaplica: +Jan SIUPIK 6r i jego ++rodzice.

1) +Maria OGRYZEK od Haliny i Jana DUSZA z rodziną.

2) +Lucyna SALIK pogrz. - poza

ND

7.00

9.00

 

11.00

+Edward KURYŁO 5r. od żony.

++Jan KAPITOWSKI 31r., Jan BALAWEJDER 34r.,
++Janina, Mieczysław, Adela, Kazimierz.

Za parafian.

 

10 – 16. 08. 2020 r.

PN

7.00

1) +Maria OGRYZEK od Agnieszki i Wojciecha SOBAL z rodziną.

2) +Anna BĄK od wnuczki Marty KOZUBEK z rodziną.

WT

18.00

1) +Maria OGRYZEK od koleżanek córki Jolanty z Hotelu „Łańcut”.

2) +Anna BĄK od wnuka Mateusza z rodziną. - poza

ŚR

7.00

1) +Maria OGRYZEK od Pracodawców i Pracowników Hotelu „Łańcut”. - poza

2) +Roman BARTMAN od siostry Janiny.

CZ

18.00

1) +Maria OGRYZEK od Rafała WOŹNICZKO z rodziną. - poza

2) +Anna BĄK od córki Ewy KOZUBEK.

PT

7.00

1) +Maria OGRYZEK od Artura WOŹNICZKO i Agaty.

2) +Roman BARTMAN od rodziny ŻYGA. - poza

SO

7.00

9.00

11.00

 

 

17.00

++Maria, Piotr MAGOŃ, ++z ich rodzin.

++Maria, Józef PELC

1) Za parafian

2) Dziękczynna za zbiory z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rolników od Sołtysa i Rady Sołeckiej wsi Sietesz.

Kaplica - nd: +Zygmunt KOWAL od Pawła z rodziną.

ND

7.00

9.00

11.00

+Edward BALAWEJDER 2r. od córki.

+Kazimierz BALAWEJDER 10r.

Za parafian.

 

03 - 09.08.2020 r.

PN

7.00

1) +Lucyna SALIK od rodziny SALIKÓW ze Smólska.

2) +Maria OGRYZEK od Pracowników Firmy ROS-SWEET.

WT

19.00

1) +Lucyna SALIK od Anny KAPITOWSKIEJ.

2) +Maria OGRYZEK od Pracowników Firmy ROS-SWEET. - poza

ŚR

7.00

1) +Lucyna SALIK od rodziny SIUPIKÓW. - poza

2) +Maria OGRYZEK od Pracowników Firmy ROS-SWEET.

CZ

18.00

1) +Maria OGRYZEK od Marii SZYLAR i rodziny ŚWIĄTKÓW. - poza

2) +Roman BARTMAN od Adama Kulas z rodziną.

PT

18.00

1) +Maria OGRYZEK od rodziny ŚWIETLIK oraz chrześnicy Wioletty. - poza

2) +Roman BARTMAN od Marii ZĄBROŃ z rodziną.

SO

17.00
18.00

Kaplica: +Zygmunt KOWAL od rodziny LICHTARSKICH.

1) +Maria OGRYZEK od rodziny RUDNICKICH z Rzeszowa.

2) +Roman BARTMAN od Tadeusza KULAS z rodziną. - poza

ND

7.00

 

9.00

 

11.00

Z Róży Zwiastowania NMP z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Sióstr i ich rodzin oraz miłosierdzie Boże dla zmarłych.

Dziękczynna w 25. rocznicę sakramentu małżeństwa z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny.

Za parafian.

 

27.07-02.08.2020r.

PN

7.00

1) +Lucyna SALIK od rodziny MARKOWICZ i Jana HAWRO.

2) +Maria OGRYZEK od koleżanek z KGW w Sieteszy.

WT

18.00

1) +Julian PŁAZA 1r.

2) +Lucyna SALIK od kolegów syna Pawła z Firmy POLKEMIC - Rogoźnica. - poza

ŚR

7.00

1) +Lucyna SALIK od kolegów syna Pawła z Firmy POLKEMIC - Rogoźnica. - poza

2) O Boże błogosławieństwo dla Jana i życie wieczne dla zmarłych: +Wojciecha, +Ludwiki(f), +Adama.

CZ

18.00

1) +Maria OGRYZEK od brata z żoną. - poza

2) +Roman BARTMAN od rodziny MAGONIÓW.

PT

7.00

1) +Lucyna SALIK od kolegów syna Pawła z Firmy POLKEMIC - Rogoźnica.

2) +Maria OGRYZEK od Józefa i Doroty KUD. - poza

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Lucyna SALIK od rodziny PEREC.

1) +Józef REWER 3r.

2) +Anna BĄK od wnuków i prawnuków z Zawiercia. - poza

ND

7.00

9.00

 

11.00

+Jolanta CHMURA od Sołtysa i Rady Sołeckiej w Chodakówce.

Dziękczynna za 20-lecie sakramentu małżeństwa Anny i Jacka z prośbą o Boże błogosławieństwo.

Za parafian.

20-26.07.2020r.

PN

7.00

1) +Lucyna SALIK od rodziny JEŻOWSKICH.

2) +Maria OGRYZEK od chrześnicy Bogumiły z rodziną.

WT

18.00

1) +Stanisław STAŃKO 24r., jego ++rodzice od córki Marii z rodziną.

2) +Anna BĄK od chrześnicy Elżbiety z rodziną. - poza

ŚR

7.00

1) +Lucyna SALIK od rodziny ZASTAWNYCH z Sieteszy i Kraczkowej.

2) +Maria OGRYZEK od Małgorzaty z rodziną. - poza

CZ

18.00

1) +Lucyna SALIK od Jacka, Renaty i Patrycji ZAJĄC. - poza

2) +Maria OGRYZEK od Krystyny z rodziną.

PT

7.00

1) +Lucyna SALIK od rodzin ZAJĄCÓW i GILARSKICH. - poza

2) +Anna BĄK od Rafała WENCEL z rodziną

SO

17.00

18.00

Kaplica: Z Róży św. Marii Magdaleny: O Boże błogosławieństwo dla Sióstr i ich rodzin oraz życie wieczne dla zmarłych.

1) +Lucyna SALIK od chrzestnej Gieni z rodziny FUDALI.

2) +Anna BĄK od Mieczysławy(f) WENCEL z rodziną. - poza

ND

7.00

9.00

11.00

+Jolanta CHMURA od KGW w Chodakówce.

+Halina ZYWER 2r., ++z rodziny.

Za parafian.

13 - 19.07.2020 r.

PN

7.00

1) +Maria RYDZ od sąsiadów wnuka Kamila z Bud Łańcuckich.

2) O łaskę uwolnienia (30).

WT

18.00

1) ++Bronisław, Norbert KURYŁO.

2) +Maria RYDZ od rodz. PODOLAKÓW z Siedleczki. - poza

ŚR

7.00

1) +Ryszard SOPEL 4r.

2) +Maria RYDZ od pracowników Firmy BEST-MAL. - poza

CZ

18.00

1) +Maria RYDZ od pracowników Firmy BEST-MAL. - poza

2) ++Maria, Franciszek, Stanisław WRONA.

PT

7.00

1) +Bogdan KOT.

2) +Lucyna SALIK od rodziny WIGLUSZÓW. - poza

SO

17.00

18.00

Kaplica: Wynagradzająca za wszelkie zło z prośbą o Boże błogosławieństwo i o pokój w rodzinie.

1) O Boże błogosławieństwo i piekę Matki Bożej dla Łukasza w 18. rocznicę urodzin od chrzestnej z rodziną.

2) +Anna BĄK od wnuka Sławomira z rodziną. - poza

ND

7.00

9.00

11.00

++Eugenia, Karol.

+Janina SZCZEPANIK, ++rodzice.

Za parafian.

 

06 - 12.07.2020 r.

 

PN

7.00

1) W intencji zdrowia bliskiej osoby.

2) +Maria RYDZ od rodziny MUCHÓW z Grzęski.

WT

18.00

1) W intencjach nowennowych.

2) +Maria RYDZ od Moniki HAŁDYS z rodziną. - poza

ŚR

7.00

1) +Maria RYDZ od rodziny Anny i Andrzeja CZYREK.

2) +Anna BĄK od Roberta TOMCZAKA. - poza

CZ

18.00

1) ++Maria 5r., Władysław KOT.

2) +Maria RYDZ od rodziny SURMÓW. - poza

PT

7.00

1) +Maria RYDZ od rodziny z Dębowa.

2) +Lucyna SALIK od brata z rodziną. - poza

SO

17.00

18.00

Kaplica: ++Zygmunt, Marian KOWAL od Heleny LASKA.

1) +Ryszard SOPEL 4r.

2) +Anna BĄK od Kamila KOZUBEK z dziećmi.

ND

7.00

9.00

11.00

+Stanisław KURTIAK 20r.

+Emil KOT 10r.

Za parafian.

 

 

29.06 - 05.07.2020 r.

PN

7.00

1) ++Piotr, Maria MAGOŃ, ++z ich rodzin.

2) +Anna BĄK od wnuka Mirosława KOZUBEK z rodziną.

WT

18.00

1) ++Helena, Henryk BORATYN, i ich ++rodzice.

2) O łaskę uwolnienia (26). - poza

ŚR

7.00

1) +Jan BASISTA od rodziny KRZYWAŃSKICH.

2) O łaskę uwolnienia (27). - poza

CZ

18.00

1) +Bolesław WIGLUSZ i ++rodzice obu stron.

2) ++Stanisław 9r., Stanisława(f) STATEK i ++rodzice.

PT

18.00

1) O łaskę uwolnienia (28).

2) +Maria RYDZ od Marii SZATKOWSKIEJ z rodziną.

SO

17.00

18.00

Kaplica: ++Władysława(f), Jan, Julian MIĘDLAR.

1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 50. rocznicę sakramentu małżeństwa.

2) O łaskę uwolnienia (29).

ND

7.00

9.00

11.00

+Władysław SZYJA, ++rodzice obu stron Balbina, Józef, Aniela, Jan.

+Adam ŻYGA, ++rodzice.

Za parafian.

 

 

22- 28.06.2020 r.

 

PN

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 28.

2) +Czesław WOJNAR 11r.

WT

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 29.

2) ++Barbara, Antoni KAPITOWSCY od syna Zygmunta z rodziną

ŚR

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 30 - zakończenie.

2) ++Jan, Anna ULMAN.

CZ

8.00

18.00

Msza Św. na zakończenie roku szkolnego 2019/20.

1) O łaskę uwolnienia (23).

2) +Mieczysław SIUPIK.

PT

18.00

1) O łaskę uwolnienia (24).

2) +Maria RYDZ od Zosi STAWIK z rodziną z Wrocławia.

SO

17.00

18.00

Kaplica: Za dusze w czyśćcu.

1) O łaskę uwolnienia (25).

2) +Maria RYDZ od sąsiadów PODGÓRNYCH z Pawłosiowa.

ND

7.00

9.00

11.00

++Eugenia(f), Zofia, Władysław MRÓZ, ++z rodziny.

+Jolanta CHMURA od mieszkańców Chodakówki.

Za parafian.

 

15- 21.06.2020 r.

PN

18.00

 

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 14.

2) Przez wstawiennictwo Matki Bożej i Św. Michała Arch. z pokorną prośbą do Trójcy Świętej o łaskę uwolnienia rodzin: ZDZIEBKO, PIJAR, GROJA, POCIASK, UFIR, MADEJA, MAZUR, WOLSKICH, KARTECZKA, KOCHAN, PIEPRZAK. (16)

WT

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 15.

2) O łaskę uwolnienia. (17)

ŚR

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 16.

2) O łaskę uwolnienia. (18)

CZ

7.00

9.00

11.00

+Henryka(f) TKACZYK greg 17.

+Maria RYDZ od pracowników Firmy Best-Mal.

Za parafian.

PT

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 18.

2) O łaskę uwolnienia. (19)

SO

11.00
17.00

18.00

 

O błogosławieństwo Boże dla dzieci przystępujących do I Komunii i ich rodzin.

Kaplica - Nd: +Antoni BĄCAL i ++rodzice: Józef, Maria.

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 19.

2) +Maria RYDZ od pracowników Firmy Best-Mal.

ND

7.00

9.00

11.00

+Antoni KURYŁO i ++rodzice: Władysław, Katarzyna.

+Henryka(f) TKACZYK greg 20.

1) Za parafian.

2) ++Maria, Tadeusz HENDZEL.

3) O błogosł. dla braci z Róży Św. Antoniego i życie wieczne dla zmarłych.

8 - 14.06.2020 r.

 

PN

18.00

 

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 14.

2) Przez wstawiennictwo Matki Bożej i Św. Michała Arch. z pokorną prośbą do Trójcy Świętej o łaskę uwolnienia rodzin: ZDZIEBKO, PIJAR, GROJA, POCIASK, UFIR, MADEJA, MAZUR, WOLSKICH, KARTECZKA, KOCHAN, PIEPRZAK. (16)

WT

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 15.

2) O łaskę uwolnienia. (17)

ŚR

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 16.

2) O łaskę uwolnienia. (18)

CZ

7.00

9.00

11.00

+Henryka(f) TKACZYK greg 17.

+Maria RYDZ od pracowników Firmy Best-Mal.

Za parafian.

PT

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 18.

2) O łaskę uwolnienia. (19)

SO

11.00
17.00

18.00

 

O błogosławieństwo Boże dla dzieci przystępujących do I Komunii i ich rodzin.

Kaplica - Nd: +Antoni BĄCAL i ++rodzice: Józef, Maria.

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 19.

2) +Maria RYDZ od pracowników Firmy Best-Mal.

ND

7.00

9.00

11.00

+Antoni KURYŁO i ++rodzice: Władysław, Katarzyna.

+Henryka(f) TKACZYK greg 20.

1) Za parafian.

2) ++Maria, Tadeusz HENDZEL.

3) O błogosł. dla braci z Róży Św. Antoniego i życie wieczne dla zmarłych.

1 - 7.06.2020 r.

 

PN

18.00

 

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 7.

2) Przez wstawiennictwo Matki Bożej i Św. Michała Arch. z pokorną prośbą do Trójcy Świętej o łaskę uwolnienia rodzin: ZDZIEBKO, PIJAR, GROJA, POCIASK, UFIR, MADEJA, MAZUR, WOLSKICH, KARTECZKA, KOCHAN, PIEPRZAK. (12)

WT

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 8.

2) O łaskę uwolnienia. (13)

ŚR

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 9.

2) ++Stanisława(f) 20r., Stanisław STATEK i ++ rodzice.

CZ

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 10.

2) O łaskę uwolnienia. (14)

PT

18.00

1) +Henryka(f) TKACZYK greg 11.

2) O łaskę uwolnienia. (15)

SO

8.00

17.00
18.00

 

O ustanie pandemii.

Kaplica - Nd: +Zygmunt KOWAL od brata Franciszka z rodziną.

Nd: 1) +Henryka(f) TKACZYK greg 12.

2) +Maria RYDZ od Bogumiły i Lesława STAŃKO.

ND

7.00

9.00

 

11.00

+Tadeusz ŻYGA 8r. i ++rodzice.

1) +Anna DROZD 2r.

2) +Henryka(f) TKACZYK greg 13.

Za parafian.

 

 

25 - 31.05.2020 r.

PN

18.00

1) +Marek KURYŁO od mamy.

2) ++Weronika, Michał (w rocznicę) BORATYN.

WT

18.00

 

1) +Henryka (f) TKACZYK zd. GORAJ greg 1.

- początek Mszy Świętych greg. od córki Teresy z rodziną.

2) +Maria RYDZ od pracowników „BESTMAR”-u z Brzozowa.

ŚR

18.00

 

 

1) +Henryka (f) TKACZYK greg 2.

2) Przez wstawiennictwo Matki Bożej i Św. Michała Arch. z pokorną prośbą do Trójcy Świętej o łaskę uwolnienia rodzin: ZDZIEBKO, PIJAR, GROJA, POCIASK, UFIR, MADEJA, MAZUR, WOLSKICH, KARTECZKA, KOCHAN, PIEPRZAK. (9)

CZ

18.00

1) +Henryka (f) TKACZYK greg 3.

2) O łaskę uwolnienia. (10)

PT

18.00

1) +Henryka (f) TKACZYK greg 4.

2) O łaskę uwolnienia. (11)

SO

8.00

15.00

17.00

18.00

 

O ustanie pandemii.

Ślub: HAWRO Paweł, ZIOBRO Elżbieta.

Kaplica - Nd: ++Helena 10r., Jerzy, Zdzisław CZESNAR.

Nd: 1) +Henryka (f) TKACZYK greg 5.

2) +Maria RYDZ od pracowników „BESTMAR”-u z Brzozowa.

ND

7.00

9.00

11.00

15.30

+Lucyna SALIK od syna Roberta z rodziną.

+Henryka (f) TKACZYK greg 6.

Za parafian.

+Maria OGRYZEK od Rady Sołeckiej i Sołtysa wsi Sietesz.

 

18 - 24.05.2020 r.

 

PN

18.00

1) +Władysław LIZAK 2r.

2) Przez wstawiennictwo Matki Bożej i Św. Michała Arch. z pokorną prośbą do Trójcy Świętej o łaskę uwolnienia rodzin: ZDZIEBKO, PIJAR, GROJA, POCIASK, UFIR, MADEJA, MAZUR, WOLSKICH, KARTECZKA, KOCHAN, PIEPRZAK. (4)

WT

18.00

1) +Maria RYDZ od córki Wiesławy z mężem.

2) O łaskę uwolnienia. (5)

ŚR

18.00

1) +Maria RYDZ od wnuków.

2) O łaskę uwolnienia. (6)

CZ

18.00

1) ++Genowefa, Sebastian SZAJNER.

2) O łaskę uwolnienia. (7)

PT

18.00

1) O łaskę uwolnienia. (8)

2) +Barbara KRZAN 4r.

SO

8.00

17.00

18.00

O ustanie pandemii.

Kaplica - Nd: +Zygmunt KOWAL od żony z synami i córki z mężem.

Nd: 1) ++Jadwiga 3r., Stanisław RUDNICCY.

2) +Maria RYDZ od rodziny SZAREK z Jasienicy Rosielnej.

ND

7.00

9.00

11.00

15.30

++Genowefa, Jan MACHLARZ.

+Marek KURYŁO rocznicowa od żony i dzieci.

Za parafian.

+Lucyna SALIK od siostry Stanisławy.

 

11 - 17.05.2020 r.

 

PN

18.00

1) +Maria RYDZ od córki Danuty z mężem Ryszardem.

2) Przez wstawiennictwo Matki Bożej i Św. Michała Arch. z pokorną prośbą do Trójcy Świętej o łaskę uwolnienia rodzin: ZDZIEBKO, PIJAR, GROJA, POCIASK, UFIR, MADEJA, MAZUR, WOLSKICH, KARTECZKA, KOCHAN, PIEPRZAK.

WT

18.00

1) +Wiesław WIGLUSZ 4r.

2) ++Józefa(f) WOJTALA, Waleria, Antoni ŻYGA.

ŚR

18.00

1) Dziękczynna za 25 lat Sakramentu małżeństwa z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.

2) O łaskę uwolnienia.

CZ

18.00

1) +Wiesław WIGLUSZ.

2) O łaskę uwolnienia.

PT

18.00

1) +Bogdan KOT 1r. od żony z dziećmi.

2) ++Zofia, Karol, Jan WALON.

SO

8.00

14.00

17.00

18.00

O ustanie pandemii.

Ślub: HAWRO Paweł, ZIOBRO Elżbieta.

Kaplica - Nd:++Waleria, Władysław PŁAZA.

Nd: ++Bogdan KOT 1r., Ryszard KOT.

ND

7.00

9.00

11.00

15.30

++Franciszek 35r., Zofia ZIĘBA.

++Helena, Bronisław KUŹMA.

Za parafian. (Chrzest)

+Maria RYDZ od rodziny NAWOJSKICH z Markowej.

04 - 10.05.2020 r. 

 

PN

18.00

1) Z Róży Matki Bożej Królowej Korony Polskiej –

o błogosławieństwo Boże dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych.

2) +Teresa BARYCKA 5r.

WT

18.00

1) ++Maria KOT 20r., Franciszek, Janina od s. Zbigniewa i Józefa z wnuczką.

2) ++Stanisław, Katarzyna, Janina.

ŚR

18.00

1) +Zygmunt BĄCAL.

2) +Maria RYDZ od chrześniaka Jana z rodziną.

CZ

18.00

1) +Maria RYDZ od syna Franciszka z rodziną.

2) +Lucyna SALIK.

PT

18.00

1) +Stanisław STAŃKO od żony z rodziną.

2) +Maria RYDZ od rodziny SZAREK z Rzeszowa.

SO

8.00

17.00

18.00

O ustanie pandemii.

Kaplica - Nd: +Zdzisław i ++z rodziny: Salomea, Andrzej BUŁAŚ.

Nd: 1) +Danuta CZAJKOWSKA od brata Jana.

2) +Danuta CZAJKOWSKA od męża z dziećmi.

ND

7.00

9.00

11.00

15.30

+Maria OGRYZEK.

+Henryk KASPRZYK od Dyrektora i pracowników Ośrodka CARITAS w Wysokiej.

Za parafian.

+Maria RYDZ od rodziny SZAREK z Brzozowa.

 

27.04 - 03.05.2020 r. 

 

PN

18.00

1) +Józef BORATYN od Burmistrza i Radnych Miasta i Gminy Kańczuga.

2) ++mama Maria REWER i syn Mariusz TEPRAG.

WT

18.00

1) +Józef BORATYN od Rodziny o. Pio.

2) +Lucyna SALIK od Mariana OGRYZEK z rodziną.

ŚR

18.00

1) +Józef BORATYN od Marianny i Eugeniusza KUŚMIERSKICH.

2) +Jan BASISTA od żony.

CZ

18.00

1) +Józef BORATYN od Małgorzaty i Waldemara KOS.

2) +Anna BĄK pogrz.

PT

18.00

1) +Mariusz STRYCZEK.

2) +Jan BAR 1r. od żony i córek z rodzinami.

SO

7.00

9.00

11.00

17.00

18.00

+Maria OGRYZEK pogrz.

+Józef BORATYN od córki Anny z rodziną.

+Maria RYDZ od sąsiadów PICH.

Kaplica - NIEDZIELNA: ++Wiesław WINIARZ 14r., Paulina, Benedykt

NIEDZIELNA: +Anna BĄK pogrz.

ND

7.00

9.00

11.00

++Józefa(f), Stanisław CISŁO.

+Mariusz STRYCZEK.

Za parafian.

 

 

20-26.04.2020 r. 

 

PN

18.00

1) +Józef BORATYN od rodziny LEW z Albigowej.

2) +Aleksandra(f) GRUSZEWSKA.

WT

18.00

1) ++Zofia 2r., Franciszek ZIĘBA i ++rodzice.

2) +Maria RYDZ od wnuczki Justyny z rodziną.

ŚR

18.00

1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Blanki w 1. rocznicę urodzin.

2) O uwolnienie od alkoholu i narkotyków dla Witolda.

CZ

18.00

1) +Józef BORATYN od rodziny BĄCAL.

2) +Maria RYDZ od wnuka Grzegorza z rodziną.

PT

18.00

1) ++Marek, Maria MAGOŃ.

2) O zdrowie dla Justyny PARZNIEWSKIEJ i potrzebne łaski dla niej i jej bliskich.

SO

8.00

17.00

18.00

Z dnia: O ustanie pandemii.

Kaplica - Niedzielna: +Tekla 27r.

Niedzielna:

1) +Józef BORATYN od rodziny SZWARCZAKÓW.

2) +Maria RYDZ od rodziny RACHWAŁÓW.

ND

7.00

9.00

 

11.00

++Józefa(f), Augustyn PŁACHTA.

Dziękczynna za 40 lat Sakramentu małżeństwa Anny i Kazimierza z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie.

Za parafian.

 

13 - 19.04.2020 r. 

 

PN

7.00

9.00

11.00

+Julian DUBCZYŃSKI 2r. i++rodzice Władysława(f), Michał.

+Michał WRONA 2r. od babci i rodziny WRONÓW.

+Stanisław BAR 4r. od rodziny.

WT

18.00

1) ++Elżbieta, Celestyn RUDNICCY.

2) Dziękczynna Bogu, NMP i Św. Józefowi za opiekę i zdrowie syna Mateusza - od rodziców.

ŚR

18.00

1) ++Jadwiga, Jan BARCIKOWSCY.

2) Za zmarłą kobietę-dawcę, wiadomą Bogu.

CZ

18.00

1) ++Józef, Anna, Bolesław OGRYZEK.

2) ++Cecylia, Augustyn ZIOBRO.

PT

18.00

1) ++Wincenty, Anna OGRYZEK.

2) +Mieczysław STYŚ od syna Andrzeja z rodziną.

SO

8.00

17.00

18.00

Z dnia: O ustanie pandemii

Kaplica - Niedzielna: ++Zdzisław, Helena, Jan, Wiesław CZESNAR.

Niedzielna:

1) +Maria RYDZ od wnuczki Madzi z mężem Maciejem i dziećmi, wnuka Sławka z żoną Darią i wnuka Huberta.

2) +Lucyna SALIK od koleżanek i kolegów z Firmy BORAM.

ND

7.00

9.00

11.00

+Eugenia(f) WOLANO.

++Stanisława(f), Kazimierz NICIŃSCY i ++z rodziny.

Za parafian.

 

06 - 12.04.2020 r. 

 

PN

18.00

1) +Władysław ŻYGA 6r.

2) +Maria RYDZ od wnuka Mariusza z rodziną.

WT

18.00

1) +Józef BORATYN od kuzyna Zbyszka z żoną.

2) +Maria RYDZ od wnuka Kamila z żoną.

ŚR

18.00

1) +Maria RYDZ od syna Zygmunta z rodziną.

2) +Lucyna SALIK od chrzestnej.

CZ

18.00

1) ++Wiktoria(f), Stanisław MAGOŃ.

2) ++Janina, Katarzyna, Ignacy.

PT

18.00

Liturgia ku Czci Męki Pańskiej.

SO

19.00

1) ++Katarzyna, Józef, Władysław i ++rodzice obu stron.

2) ++Anna 7r., Józef 17r. NICPOŃ, ++ z rodziny.

ND

6.00

 

8.00

9.00

11.00

1) +Artur ŻYGA 12r.

2) ++Helena, Józef, Adam, Bolesław WIGLUSZ.

Kaplica: ++Helena, Jan, Zdzisław, Wiesław CZESNAR.

++Maria, Bolesław, Kasia OGRYZEK od rodz. DOMOWICZ z Sanoka.

Za parafian.

 

30.03 - 05.04.2020 r. 

 

PN

18.00

1) ++Józefa(f) 10r., Zygmunt BĄCAL.

2) ++Eugenia(f), Eugeniusz, Kazimierz, Adam SEBZDA.

WT

18.00

1) +Józef BORATYN od rodziny KUSZ.

2) +Danuta CZAJKOWSKA od Łukasza.

ŚR

18.00

1) +Józef BORATYN od rodziny KUSZ.

2) +Józef BORATYN od rodziny SIUPIK z Łęk.

CZ

18.00

1) +Józef BORATYN od rodziny KUSZ.

2) +Danuta CZAJKOWSKA od brata Marka z rodziną.

PT

18.00

1) +Józef BORATYN od rodziny HOMENDA.

2) +Maria RYDZ od wnuczki Mirosławy z rodziną.

SO

8.00

17.00

18.00

W int. Ofiarodawcy

NIEDZIELNA Kaplica: +Jan CZEBIERA 11r.

NIEDZIELNA1) +Józef BORATYN od brata Tadeusza z żoną.

2) +Danuta CZAJKOWSKA od Agnieszki KŁECZEK-MARKOWSKIEJ z rodziną.

ND

9.00

11.00

15.45

++Marian 2r., Bolesława(f) 1r. KASPRZYK.

Za parafian.

++Helena, Henryk BORATYN i ich rodzice.

 

23 - 29.03.2020 r. 

 

PN

17.00

1) +Józef BORATYN od wnuka Jakuba z rodziną.

2) +Józef JAGUSTYN.

WT

17.00

1) ++Zygmunt 31r., Joanna KULAS.

2) ++Jadwiga 22r., Julian INGLOT.

ŚR

8.00

17.00

+Józef BORATYN od rodziny NIEMCZAKÓW i Daniela DROZDA.

+Danuta CZAJKOWSKA od Madzi i Mariolki.

CZ

17.00

1) +Józef BORATYN od rodziny BALAWEJDER.

2) +Maria OGRYZEK od Związku Emerytów i Rencistów.

PT

17.00

1) +Józef BORATYN od Heleny LASKI z rodziną.

2) +Danuta CZAJKOWSKA od Ireny i Władysława KŁECZEK.

SO

8.00

16.00

17.00

Wg int. Ofiarodawcy

NIEDZIELNA-  Kaplica: ++Damian, Bronisława(f), Andrzej 17r.

NIEDZIELNA - 1) +Józef BORATYN od rodziny KUSZ.

2) +Danuta CZAJKOWSKA od brata Alfreda z rodziną.

ND

9.00

11.00

15.45

+Franciszek GORAJ.

Za parafian.

++Jan, Karolina, Bronisław KASPRZYK.

 

16 - 22.03.2020 r.

 

PN

17.00

1) Dziękczynna z racji 85. urodzin Anny z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata (od rodziny).

2) ++Maria PODGÓRCZYK, Helena GAŁUSZKA.

WT

17.00

1) +Zofia PUSZKAREWICZ od rodziny BUCIORÓW.

2) W intencji rodziny: Joanny, Bartłomieja i Mikołaja.

ŚR

17.00

1) +Zofia DĄZBŁAŻ 3r.

2) +Zofia PUSZKAREWICZ od rodziny BRUDEK.

CZ

17.00

1) ++Józef, Maria PELC.

2) ++Józef, Janina 1r. CIELEŃ, ++z rodziny: CIELENIÓW i PROCHOWSKICH.

PT

17.00

1) ++Józef, Balbina SZYJA.

2) ++Anna, Józef PŁAZA od córki Urszuli i syna Dariusza.

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Danuta CZAJKOWSKA od rodziny z Barycza.

1) +Zofia PUSZKAREWICZ od Marii, Mariana WOLANO.

2) +Józef BORATYN od dzieci brata Tadeusza.

ND

9.00

11.00

15.45

++Józefa(f), Józef, Maria PELC.

Za parafian.

+Stanisław HELLER i ++rodzice obu stron.

 

09 - 15.03.2020 r.

 

PN

17.00

1) ++Stanisława(f), Tadeusz KUŹNIAR, Marian OGRYZEK.

2) ++Józef 10r., Weronika BĄCAL.

WT

17.00

1) ++Anna, Jan KOT.

2) +Józef BORATYN od Haliny i Józefa WIGLUSZ.

ŚR

17.00

1) +Zygmunt ZIOBRO 1r.

2) ++Anna 7r., Mieczysław ZIĘZIO.

CZ

17.00

1) O błogosławieństwo Boże dla Ks. Proboszcza od Rady Parafialnej.

2) +Zofia PUSZKAREWICZ od rodziny ŁOSIÓW.

PT

17.00

1) +Józef BORATYN od Marioli i Stanisława ŻYŁA z rodz.

2) ++Jadwiga WYCZRSKA 2r. i mąż Julian.

SO

16.00

17.00

Kaplica: Dantis.

1) +Władysław SOPEL 1r. od żony.

2) +Józef BORATYN od Joanny RĄCZKA z rodziną.

ND

9.00

11.00

15.45

+Józef WIGLUSZ od córki Jolanty z rodziną.

Za parafian.

+Emil KULAS 14r.

 

02 - 08.03.2020 r.

PN

17.00

1) +Zdzisław RYZNAR od Zenona.

2) +Zofia PUSZKAREWICZ.

WT

17.00

1) W intencjach nowennowych.

2) +Alicja BĄCAL od rodziny KULASÓW.

ŚR

17.00

1) +Zdzisław RYZNAR od ojca chrzestnego z żoną.

2) +Józef BORATYN od syna z rodziną.

CZ

17.00

1) +Zdzisław RYZNAR od rodziny WIĘCŁAWÓW i Marii HELLER.

2) +Alicja BĄCAL od Kazimiery(f) STATEK i rodz. KOTÓW.

PT

17.00

1) +Zdzisław RYZNAR od rodziny GADAMSKICH i ZIJPÓW.

2) +Józef BORATYN od rodziny STATKÓW.

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Józef BORATYN od rodziny PEREC.

1) +Bronisław ZĄBROŃ,++jego rodzice: Stanisława(f) i Jan.

2) O Boże błogosławieństwo i opiekę Michała Archanioła dla właścicieli i pracowników firmy WOLMET.

ND

9.00

11.00

15.45

+Julian SZAŁAJKO 8r.

Za parafian. Chrzest

+Jadwiga WIĘCKOWSKA od córki Barbary z rodziną.

 

24.02 - 01.03.2020 r.

PN

17.00

 

xSK

1) +Bogumił RUDNICKI od rodziny PUSZKAREWICZ.

2) +Stanisława(f) PIÓRKOWSKA od sąsiadów ZAJĄCÓW.

+Zdzisław RYZNAR od Kazimierza z rodziną.

WT

17.00

 

xSK

1) +Bogumił RUDNICKI od Marty i Andrzeja ŻYGADŁO.

2) +Alicja BĄCAL od męża.

+Zdzisław RYZNAR od chrześniaka Marcina.

ŚR

7.00

 

17.00

 

xSK

1) +Danuta CZAJKOWSKA od Czesławy KIELAR.

2) +Bogumił RUDNICKI od WIĘCŁAWÓW.

1) +Zdzisław RYZNAR od Zdzisławy i Jerzego BĄCALÓW z rodziną.

2) +Józef BORATYN od Tadeusza DYRKACZ z rodziną.

+Zdzisław RYZNAR od WRONÓW z Mielca.

CZ

17.00

 

xSK

1) +Bogumił RUDNICKI od kuzynki i kuzynów z Sieteszy.

2) +Alicja BĄCAL od rodziny SOLARZÓW.

+Zdzisław RYZNAR od rodziny KONIECZNYCH z Przeworska.

PT

17.00

 

xSK

1) ++Zofia, Franciszek/rocznica SIETESCY.

2) +Zdzisław RYZNAR od cioci Władysławy.

+Alicja BĄCAL od Pracowników Firmy METALUSTIC.

SO

16.00

17.00

 

xSK

Kaplica: ++Maria 2r., Władysław 20r.

1) +Stanisław INGLOT 21r.

2) O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Agnieszki.

+Alicja BĄCAL od koleżanek i kolegów z klasy LO w Kańczudze.

ND

9.00

11.00

15.45

xSK

+babcia Ludwika(f), +dziadek Józef BACAL od rodziny DOMOWICZ z Sanoka.

Za parafian.

++Ludwika(f), Michał POTOCZNY.

+Józef BORATYN od kolegów i koleżanek z pracy córki Anny.

 

17 - 23.02.2020 r.

 

PN

17.00

 

xSK

1) +Julian PŁAZA od Jerzego KULAS.

2) +Bogumił RUDNICKI od rodziny ŁOSIÓW.

+Bogumił RUDNICKI od rodziny CWYKIEL.

WT

17.00

 

xSK

1) +Bogumił RUDNICKI od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej.

2) +Alicja BĄCAL od Małgorzaty i Tadeusza z rodziną.

+Zdzisław RYZNAR od Marzeny i Mariusza CIEŚLÓW.

ŚR

17.00

 

xSK

1) +Zofia MUCHA 5r.

2) ++Janina, Zbigniew JAWNIAK.

+Zdzisław RYZNAR od Moniki i Tomasza UBERMANÓW.

CZ

17.00

 

xSK

1) +Bogumił RUDNICKI od chrzestnego ojca z żoną.

2) +Alicja BĄCAL od Jadwigi i Andrzeja z rodziną.

+Zdzisław RYZNAR od kuzyna Wiesława z żoną i rodziną.

PT

17.00

 

xSK

1) +Bogumił RUDNICKI od rodziny RUDNICKICH z Rzeszowa.

2) +Stanisława(f) PIÓRKOWSKA od Adama i Krystyny KURYŁO z rodziną.

+Zdzisław RYZNAR od Poli z mężem.

SO

16.00

17.00

 

xSK

Kaplica: +Bogumił RUDNICKI od Zarządu i druhów z OSP w Sieteszy.

1) +Stanisława(f) PIÓRKOWSKA od rodziny ŻYGÓW.

2) +Alicja BĄCAL od Agnieszki z rodziną.

+Zdzisław RYZNAR od Poli z mężem.

ND

7.00

9.00

11.00

xSK

++Zofia, Michał ŁYSZCZARZ.

++Maria, Tadeusz, Zdzisław ZIOBRO, Salomea SZEWCZYK.

Za parafian.

+Zdzisław RYZNAR od Kazimierza z rodziną.

 

10 - 16.02.2020 r.

 

PN

17.00

 

xSK

1) +Bogdan KOT od Łukasza KOWALA z Przeworska.

2) +Julian PŁAZA od rodziny OGRYZKÓW.

+Jadwiga WIĘCKOWSKA od Waldemara WIĘCKOWSKIEGO z rodziną.

WT

17.00

 

xSK

1) +Jadwiga WIĘCKOWSKA od Stanisławy WIĘCKOWSKIEJ z dziećmi.

2) +Julian PŁAZA od rodziny CIELEŃ.

+Jadwiga WIĘCKOWSKA od kuzynki Teresy z rodziną.

ŚR

17.00

 

xSK

1) +Jadwiga WIĘCKOWSKA od Krystyny, Joanny i Stanisławy.

2) +Julian PŁAZA od wnuka Bartka z żoną.

+Bogumił RUDNICKI od rodziny SZLĘKÓW.

CZ

17.00

 

xSK

1) +Julian PŁAZA od wnuka Karola z żoną.

2) +Bogumił RUDNICKI od brata Andrzeja z rodziną.

+Bogumił RUDNICKI od rodziny BACHURSKICH.

PT

17.00

 

xSK

1) ++Feliks 28r., Kazimiera(f) JAMROZIK.

2) +Julian PŁAZA od rodziny KULASÓW.

+Bogumił RUDNICKI od rodziny NAWOJSKICH z Markowej.

SO

16.00

17.00

 

xSK

Kaplica: +Bogumił RUDNICKI od siostry Asi z rodziną.

1) +Ryszard KUŹNIAR 2r.

2) +Julian PŁAZA od wnuczki Joanny z mężem i dziećmi.

+Bogumił RUDNICKI od rodziny ZAJĄCÓW z Markowej.

ND

7.00

9.00

11.00

xSK

++Irena, Józef WRONA.

++Józefa(f) 13r., Julian ROŻEK.

Za parafian.

+Bogumił RUDNICKI od BĄCALA z rodziną z Gaci.

 

03- 09.02.2020 r.

 

PN

17.00

 

xSK

1) +Bogdan KOT od pracowników Firmy ALEX z Przeworska.

2) O zdrowie męża od żony z dziećmi.

+Julian PŁAZA od chrześniaka Marka z żoną.

WT

17.00

 

xSK

1) ++Maria ŚWIECH 3r., Julian WIGLUSZ 48r.

2) ++Stanisław, Katarzyna, Janina, Ignacy.

+Julian PŁAZA od rodziny SROKA.

ŚR

17.00

 

xSK

1) +Bogdan KOT od firmy TRANSFERBUD.

2) +Tadeusz i ++rodzice oraz rodzeństwo.

+Julian PŁAZA od chrzestnego Józka z rodziną.

CZ

17.00

 

xSK

1) O powołania kapłańskie z naszej parafii od uczestników pielgrzymki DPP.

2) +Maria OGRYZEK pogrz. (poza).

+Julian PŁAZA od szwagierki Janiny z rodziną.

PT

17.00

xSK

1) +Bogdan KOT od Renaty i Bogdana DŹWIERZYŃSKICH z Markowej.

2) ++Anna, Marcin POTOCZNY.

+Julian PŁAZA od Alicji i Janusza z rodzinami.

SO

16.00

17.00

 

xSK

Kaplica: +Jadwiga WIĘCKOWSKA i ++z rodziny od brata Zbyszka z żoną i dziećmi

1) +Julian PŁAZA od swatów KAMYCKICH.

2) +Maria OGRYZEK pogrz.

+Julian PŁAZA od wnuka Wojtka z rodziną.

ND

7.00

9.00

11.00

xSK

++Janina, Józef, Jan MAJCHER; Józefa(f) WIGLUSZ.

++Leokadia WIĘCŁAW 10r.; Zygmunt, Krystyna Mieczysław WIĘCŁAW.

Za parafian.

+Jadwiga WIĘCKOWSKA od Bożeny i Marka GMYREK.

 

 

27.01 - 02.02.2020 r.

 

PN

17.00

1) +Bogdan KOT od szwagra Andrzeja z rodziną.

2) +Julian KAMYCKI od Bronisława DUDY.

WT

17.00

1) +Bogdan KOT od teściowej z synami.

2) +Lucyna SALIK od Róży MB Rodzicielki

ŚR

17.00

1) +Bogdan KOT od Anety i Pawła ROŻEK z synkiem.

2) O szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny.

CZ

17.00

1) +Bogdan KOT od pracowników Firmy ALEX z Przeworska.

2) Dziękczynna z okazji 18. urodzin Pauliny z prośbą o pomoc Bożą w dalszych latach życia.

PT

17.00

1) +Zofia NOWAK 15r.

2) +Jan, Anna ULMAN.

SO

16.00

17.00

xSK

Kaplica: +Józef BORATYN

+Julian BĄCAL 7r.

+Julian PŁAZA od wnuka Marcina.

ND

7.00

9.00

11.00

xSK

Z Róży MB Gromnicznej o Boże błogosławieństwo dla Sióstr

i dar życia wiecznego dla zmarłych.

+Kazimiera(f), Franciszek GRZENIA.

Za parafian.

+Julian PŁAZA od Zarządu i druhów OSP w Sieteszy.

 

20 - 26.01.2020 r.

PN

17.00

1) +Bogdan KOT od Anny i Mirosława RAK. (poza)

2) +Maria RYDZ pogrz.

WT

17.00

1) ++Maria, Władysław KONTEK.

2) +Maria RYDZ pogrz. (poza)

ŚR

17.00

1) +Bogdan KOT od współpracowników firmy FABUD Rzeszów. (poza)

2) +Lucyna SALIK pogrz.

CZ

17.00

1) +Bogdan KOT od rodziny WIGLUSZ.

2) +Lucyna SALIK pogrz. (poza)

PT

17.00

1) +Bogdan KOT od Zbigniewa ULMAN z rodziną.

2) +Lucyna SALIK pogrz. (poza)

SO

16.00

17.00

Kaplica: ++Natalia, Eugeniusz KOT 4r.

+Lucyna SALIK.

ND

7.00

9.00

11.00

15.00

+Alfons BARTMAN i ++z rodziny.

+Stanisław HALIŻAK 11r.

Za parafian.

O Boże błogosławieństwo dla wspólnot Akcji Katolickiej w naszym dekanacie.

13 - 19.01.2020 r.

PN

17.00

1) ++Adam WIGLUSZ 10r., Katarzyna, Michał

2) +Alicja BĄCAL pogrz./ poza parafią

WT

17.00

1) +Bogdan KOT od Wiesi i Tosia z rodziną/ poza parafią

2) +Józef BORATYN pogrz.

ŚR

17.00

1) +Bogdan KOT od Marii i Zygmunta KOT.

2) +Józef BORATYN pogrz./ poza parafią

CZ

17.00

1) +Bogdan KOT od Moniki i Tomasza KOT./ poza parafią

2) +Danuta CZAJKOWSKA pogrz.

PT

17.00

1) +Bogdan KOT od rodziny UBERMAN z Maćkówki./ poza parafią

2) +Maria RYDZ pogrz.

SO

16.00
17.00

Kaplica: +Jadwiga WIĘCKOWSKA od Sióstr z Róży MB Częstochowskiej.

+Bogdan KOT od Grażyny i Stanisława CURZYTEK.

ND

7.00

9.00

11.00

+Marian KUREK od synów.

++Maria 4r., Józef PELC i ++rodzice.

Za parafian.

 

 

06 - 12.01.2020 r.

 

PN

7.00

9.00

 

11.00

+Władysław FERENC.

+Władysław POTOCZNY.

Za misje

Za parafian.

Za misje

WT

17.00

1) ++Józefa(f) - rocznica, Teofil KOT.

2) +Julian PŁAZA.

ŚR

17.00

1) O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Martyny w 18. urodziny od chrzestnej z rodziną; dziękczynna za 85 lat życia mamy Janiny od córek z rodzinami.

2) +Julian PŁAZA od wnuka Marcina.

CZ

17.00

1) +Bogdan KOT od Anny z rodziną.

2) +Julian PŁAZA od wnuczki Katarzyny z rodziną.

PT

17.00

1) ++Maria, Mieczysław SOBAL od syna Józefa z rodziną.

2) ++Blandyna, Maria 42r. MAC.

SO

16.00

17.00

Kaplica: ++Maria, Józef, Irena, Edward INGLANT.

+Lucyna SALIK.

ND

7.00

9.00

11.00

++Jan, Jadwiga WOLANO.

+Danuta CZAJKOWSKA od chrześnicy Anety z rodziną.

Za parafian.

 

Copyright © 2015 Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Sieteszy.