Polish English Italian

18 - 24.09. 2017 r.

 

PN 18.00

1) +Zofia STYŚ.

2) +Bronisława(f), Tadeusz SZMUC.

WT 18.00

1) +Jan KOCHMAŃSKI w 6. rocznicę śmierci.

2) +Patryk MAJKA od rodziny KOTÓW z Lipnika.

ŚR 18.00

1) +Wanda DZIUK.

2) +Patryk MAJKA od przyjaciółek siostry Weroniki.

CZ 18.00

1) +Patryk MAJKA od współpracowników mamy Patryka z Delikatesów Centrum w Sieteszy.

2) +Bolesław WIGLUSZ.

PT 18.00

1) +Jadwiga RUDNICKA pogrz.

2) +Patryk MAJKA od żony Marty i córki Zuzi.

SO

17.00

18.00

kaplica: +Arkadiusz MACH w 23. rocznicę śmierci.

O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Oliwii w 18. rocznicę urodzin.

ND

7.00

9.00

11.00

+Jan GARDIAN.

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Karoliny i Huberta w 1r. ślubu i o Boże błog. dla Oliwii w 18urodz.

Za parafian.

 

 

11 - 17.09. 2017 r.

 

PN 18.00

1) +Jadwiga RUDNICKA od wnuczki Natalii z mężem Tomaszem i synem Bartoszem.

2) O Boże błogosławieństwo dla rodziny.

WT 18.00

1) +Jadwiga RUDNICKA od córki Janiny z mężem Krzysztofem.

2) Za dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚR 18.00

1) +Jadwiga RUDNICKA od wnuczki Marzeny z mężem Krzysztofem i dzieckiem.

2) +Mieczysław STYŚ.

CZ 18.00

1) +Jadwiga RUDNICKA od syna Ryszarda z żoną Anną.

2) +Anna, Wincenty WIGLUSZ.

PT 18.00

1) +Piotr STYŚ.

2) +Stanisława(f) KOT 2r. i zmarłe rodzeństwo: +Eugenia(f), Józef WOLANO od brata z żoną.

SO

15.00

17.00

18.00

Ślub: PŁAZA Joanna, CZEPIELA Rafał.

Kaplica: +Stanisław, Anna, Jan KOZŁOWSCY.

+Aniela HAWRO.

ND

7.00

9.00

11.00

+Adam MACHLARZ 15r. i jego zmarła rodzina.

+Mieczysław WIGLUSZ, Anna, Władysław.

Za parafian.

 

04 - 10.09. 2017 r. 

 

PN

8.00

18.00

1) i 2) O błog. Boże w nowym Roku Szkolnym i Katechetycznym.

1) +Danuta KULAS pogrz.

2) +Tadeusz (21r.), Maria KOT.

WT 18.00

1) +Maria ŚWIECH od córki z mężem.

2) +Edward.

ŚR 18.00

1) +Danuta KULAS pogrz.

2) +Jadwiga RUDNICKA od wnuczki Kamili z rodziną.

3) +Patryk MAJKA od współpracowników z Wydziału PR2S.

CZ 18.00

1) +Jadwiga RUDNICKA od wnuka Wojtka z rodziną.

2) +Anna, Stanisław.

3) +Patryk MAJKA od rodziny BAWORÓW z Pantalowic.

PT 18.00

1) Maria ŚWIECH od córki z mężem.

2) +Jadwiga RUDNICKA od córki Marii z synami: Piotrem i Pawłem.

SO

13.00

17.00

18.00

Ślub: Tomasz STANIK, Ewelina MOKRZYCKA.

Kaplica: +Jan KAPITOWSKI (28r.), Janina, Mieczysław.

+Józef, Ludwika(f), Jan.

ND

7.00

9.00

11.00

+Józef, Anna, Bolesław OGRYZEK; Władysław GOŁĄB.

+Józefa(f) RYBIŃSKA.

Za parafian.

 

28. 08. - 03.09. 2017 r.

 

PN 7.00

1) +Anna ULMAN pogrz. (poza parafią)

2) +Patryk MAJKA od wujka Leszka z Żurawiczek, kuzyna Rafała i Łukasza z rodzinami.

WT 18.00

1) +Anna ULMAN pogrz.

2) +Bronisława(f) 4r., Andrzej SEBZDA. (poza parafią)

ŚR 7.00

1) +Maria ŚWIECH pogrz. (poza parafią)

2) +Patryk MAJKA od Asi i Daniela.

CZ 18.00

1) +Maria ŚWIECH pogrz.

2) +Zygmunt, Leokadia WIĘCŁAW.

PT 18.00

1) +Danuta KULAS pogrz.

2) +Jadwiga RUDNICKA od syna Józefa z rodziną.

SO

14.00

15.30

17.00

18.00

Ślub: Izabela KOT, Mariusz GÓRNIEWICZ.

Ślub: Barbara KUREK, Damian ZYWER.

Kaplica: O błog. Boże dla Sióstr z Róży Marii Magdaleny i ich rodzin oraz za zmarłych.

+Patryk MAJKA od dziadków.

ND

7.00

9.00

11.00

+Helena BARCIKOWSKA i jej zmarli rodzice: Anna i Józef.

+Maria ŚWIECH od córki z mężem.

Za parafian.

 

 

24 - 30. 07. 2017 r.

 

PN 7.00

1) +Stefania (f) PIÓRKOWSKA pogrz. (poza parafią).

2) +Weronika BARTMAN od córki Janiny z rodziną.

WT 18.00

1) +Elżbieta STAŃKO pogrz. (poza parafią).

2) +Weronika BARTMAN od córki Janiny z rodziną.

ŚR 7.00

1) +Elżbieta STAŃKO pogrz. (poza parafią).

2) +Weronika BARTMAN od córki Anny.

CZ 18.00

1) +Elżbieta STAŃKO pogrz. (poza parafią).

2) +Weronika BARTMAN od córki Franciszki z rodziną.

PT 7.00

1) +Józef KURYŁO pogrz. (poza parafią).

2) +Weronika BARTMAN od syna Romana z rodziną.

SO

17.00

18.00

k.: +Marian, Bolesław, Anna OGRYZEK, +Stanisława (f), Tadeusz KUŹNIAR (xP).

+Anna Ulman.

ND

7.00

9.00

11.00

+Józefa (f), Antoni NYKIEL i zmarli rodzice (xP).

+Joanna MAGOŃ 6r., Jan i Halina.

Za parafię.

 

 

17 - 23. 07. 2017 r.

 

PN 7.00

1) +Jacek KULAS pogrz.

2) + Bronisława (f) KAMYCKA pogrz. (poza parafią).

WT 18.00

1) +Katarzyna PIÓRKOWSKA pogrz.

2) +Bronisława (f) KAMYCKA pogrz. (poza parafią).

ŚR 7.00

1) +Jadwiga, Jan BARCIKOWSCY.

2) +Mariusz STRYCZEK w 20r. śmierci (poza parafią).

CZ 18.00

1) +Katarzyna PIÓRKOWSKA pogrz.

2) +Katarzyna PIÓRKOWSKA pogrz. (poza parafią).

PT 7.00

1) +Katarzyna PIÓRKOWSKA pogrz. (poza parafią).

2) +Weronika BARTMAN od córki Janiny z rodziną.

SO

17.00

18.00

K: +Paulina w 14r. śmierci, Wiesław, Benedykt

Dziękczynna w 55r. Sakramentu Małżeństwa Cecylii i Antoniego z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

ND

7.00

9.00

11.00

+Maria w 9r. śmierci, Tadeusz KOT.

+Helena, Bronisław KUŹMA.

Za parafian

 

 

10 - 16. 07. 2017 r.

 

PN 7.00

1) +ks. Franciszek SIRY.

2) +Kazimiera (f) SIUPIK pogrz. (poza parafią).

WT 18.00

1) +Jan ŁYSZCZARZ pogrz. (poza parafią).

2) +Bronisława (f) KAMYCKA od Anny KOTOWICZ z rodziną.

ŚR 7.00

1) +Stanisław KURTIAK (17r.), ++ rodzice: Józefa (f), Władysław.

2) +Jan ŁYSZCZARZ pogrz. (poza parafią).

CZ 18.00

1) +Jan ŁYSZCZARZ pogrz. (poza parafią).

2) +Bronisława (f) KAMYCKA od kierownika i pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kańczudze.

PT 7.00

1) +Anna PŁAZA pogrz. (poza parafią).

2) +Bronisława (f) KAMYCKA od kolegów i koleżanek córki Marii.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Stanisława (f) BAR pogrz. (xPG).

+Wojciech, Ludwika (f), Wojciech KOCHMAŃSCY.

ND

7.00

9.00

11.00

+Stanisława (f) 17r., Stanisław STATEK (xPG).

+Augustyn SZYJA, Aniela, Józef KŁAK.

Za parafian.

 

03 - 09. 07. 2017 r.

 

PN 7.00

1) +Zofia NYKIEL pogrz. (poza parafią).

2) +Bronisława (f) KAMYCKA od Ani i Radka z Przeworska.

WT 18.00

1) W intencjach nowennowych.

2) +Janina RUPAR pogrz. (poza parafią).

ŚR 7.00

1) +Ryszard SOPEL pogrz. (poza parafią).

2) +Bronisława (f) KAMYCKA od Aliny i Alfreda z rodzinami.

CZ 18.00

1) +Ryszard SOPEL pogrz. (poza parafią).

2) +Bronisława (f) KAMYCKA od Anny i Marka BACHNACKICH.

PT 18.00

1) +Józef MROCZKA pogrz. (poza parafią).

2) +Bronisława (f) KAMYCKA od Alicji i Marka PILCHÓW.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Jan, Jadwiga (25. r. śm), Franciszek.

O błogosławieństwo Boże dla Stefanii i jej rodziny (poza parafią).

ND

7.00

9.00

11.00

Dziękczynna w 30. rocznicę Sakramentu małżeństwa Aliny i Sławomira, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny.

+Maria i Tadeusz HENDZEL.

Za parafian.

 

26. 06. - 02. 07. 2017 r.

 

Intencje mszalne: do czwartku włącznie msze gregoriańskie za +Zdzisława KONIARZ
PN      7. 00   + Władysław, zmarli  rodzice + Emilia, + Stanisław
WT    18.00   + Mieczysław SIUPIK
ŚR      7. 00   + Piotr, + Józef CIELEŃ
CZ      7. 00   + Zdzisław KONIARZ/ zakończ. Greg.
         18.00   + Piotr MAC
PT       7.00   1. + Helena, + Henryk BORATYN
                    2. + Mariusz TEPRAG/ 1r./ poza parafią
SO      Kaplica 17.00   + Zofia NYKIEL/ pogrz.
                      19.00   + Maria ŚWIECH/ od córki z mężem
ND      7. 00   + Piotr, + Maria MAGOŃ i zm. z ich rodzin
          9. 00   + Zygmunt BĄCAL
         11.00   Za Parafię

 

19  - 25. 06. 2017 r.

 

Cały tydzień Msze gregoriańskie za Śp. +Zdzisława KONIARZ
PN       + Jerzy NICPOŃ/ pogrz.
WT      + Marek, + Maria MAGOŃ
ŚR       + Maria ŚWIECH/ od córki z mężem
CZ       + Stanisława(f), + Józef ZIOBRO
PT       + Zygmunt OGRYZEK, + Katarzyna, + Tadeusz PŁACHTA
SO        Kaplica 17.00    + Zdzisław KONIARZ/ greg.
           18. 00   + Zofia MUCHA
ND        7. 00   + Waleria, + Władysław PŁAZA
             9. 00   + Zdzisław KONIARZ
            11.00   1. Za Parafię
                    2. O Boże błog., opiekę M.Bożej i św. Patrona z okazji imienin ks.Pawła/ od Akcji Katolickiej, Grupy Biblijnej i Parafialnej Rady Duszpasterskiej

 

12  - 18. 06. 2017 r.

 

PN 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 13).

2) +Stanisław BAR pogrz.

WT 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 14).

2) +Stanisław BAR pogrz.

ŚR 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 15).

2) +Jerzy NICPOŃ pogrz.

CZ

7.00

11.00

+Zdzisław KONIARZ (greg. 16).

1) +Maria ŚWIECH od córki z mężem.

2) +Helena (7r. śm.), Jan, Wiesław CZESNAR.

PT 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 17).

2) +Zofia, Józef, Stanisław MAC.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Zdzisław KONIARZ (greg. 18).

1) +Stanisław BAR od rodziny.

2) Dziękczynna za wszelkie łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo.

ND

7.00

9.00

11.00

+Zdzisław KONIARZ (greg. 19).

+Władysław SZAŁĘGA.

Za parafian.

 

05  - 11. 06. 2017 r.

 

PN 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 6).

2) +Stanisława (f), Józef WRÓBEL.

WT 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 7).

2) W intencjach nowennowych.

ŚR 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 8).

2) +Helena, Stanisław PŁACHTA.

CZ 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 9).

2) +Józefa (f) SOCHA od rodziny z Lipnika.

PT 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 10).

2) +Kazimiera, Stanisław CHMIELOWIEC.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Zdzisław KONIARZ (greg. 11).

Intencja dziękczynna (Janina).

ND

7.00

9.00

11.00

+Tadeusz ŻYGA w 5 rocznicę śmierci, zmarli rodzice.

Zdzisław KONIARZ (greg. 12).

  1. Za parafian.
  2. O zdrowie i Boże błog. dla Braci z Róży św. Antoniego i życie wieczne dla zmarłych.
  3. +Janina, Maria, Katarzyna, zmarli z rodziny.

 

29. 05  - 04. 06. 2017 r.

 

PN 18.00

1) +Józefa(f) PŁACHTA (greg. 29).

2) +Danuta KULAS od kuzyna Witolda z rodziną z Kocierza.

WT 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (zak. greg. 30).

2) +Danuta KULAS od kuzyna Janusza z rodziną z Gilowic.

ŚR 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (rozp. greg. 1).

2) +Danuta KULAS od kuzyna Irka z rodziną z Kocierza.

CZ 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 2).

2) +Danuta KULAS od Marii z rodziną.

PT 18.00

1) +Zdzisław KONIARZ (greg. 3).

2) Za misje.

SO

13.30

17.00

18.00

Ślub: Joanna WIGLUSZ i Paweł DYRKACZ.

Kaplica: +Zdzisław KONIARZ (greg. 4).

1) O wiarę, nadzieję i miłość oraz radość pełnienia woli Bożej dla Marii, Krystiana i Wiktora.

2) Za misje.

ND

7.00

9.00

 

11.00

+Zdzisław KONIARZ (greg. 5).

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Natalii w 18. rocznicę urodzin.

Za parafian.

 

22 - 28. 05. 2017 r.

 

 
PN 18.00

1) +Józefa(f) PŁACHTA (greg. 22).

2) +Danuta KULAS od koleżanek i kolegi z Zakładu Dziewiarskiego JARLAN Oddział C w Sieteszy.

WT 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 23).

2) +Danuta KULAS od koleżanek i kolegi z Zakładu Dziewiarskiego JARLAN Oddział C w Sieteszy.

ŚR 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 24).

2) +Danuta KULAS od rodziny TRYTKÓW.

CZ 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 25).

2) +Danuta KULAS od brata Janka z rodziną.

PI 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 26).

2) +Danuta KULAS od chrześnicy Wioli.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Józefa PŁACHTA (greg. 27).

1) +Helena, Henryk BORATYN

2) O zdrowie i łaskę uwolnienia z nałogu alkoholizmu.

ND

7.00

9.00

11.00

14.00

+Danuta KULAS od rodziny Jarka i Jolanty ROMANOWSKICH.

+Józefa PŁACHTA (greg. 28).

Za parafian.

Ślub: Paulina Rydz, Maciej Surma.

 

15 - 21. 05. 2017 r.

 

PN

18.00

1) +Józefa(f) PŁACHTA (greg. 15).

2) +Zofia, Karol, Jan WALON.

WT

18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 16).

2) +Władysław ŻYGA w 3. rocznicę śmierci.

ŚR

18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 17).

2) +Maria ŚWIECH od córki z mężem.

CZ

18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 18).

2) +Józef, Weronika BĄCAL.

PT

18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 19).

2) +Maria ŚWIECH od córki z mężem.

SO

14.00

17.00

18.00

Ślub: Tadeusz PIELA i Agnieszka CHMIELOWIEC.

Kaplica: +Józefa PŁACHTA (greg. 20).

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marii w 90. rocznicę urodzin.

ND

7.00

9.00

11.00

+Józefa PŁACHTA (greg. 21).

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracach przy kościele i kaplicy.

Za parafian.

 

08 - 14. 05. 2017 r.

 

PN 18.00

1) +Józefa(f) PŁACHTA (greg. 8).

2) +Mariusz STRYCZEK.

WT 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 9).

2) O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla wnuczki Zosi.

ŚR 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 10).

2) Za zmarłych rodziców:

+Jan (24r. śm.) i Maria BĄCAL od córki z rodziną.

CZ 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 11).

2) +Adam SEBZDA.

PT 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 12).

2) +Cecylia, Augustyn ZIOBRO.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Tekla w 24. rocznicę śmierci.

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 13).

2) +Maria ŚWIECH od córki z mężem.

ND

7.00

9.00

11.00

+Józefa(f), Józef, Maria PELC

+Józefa PŁACHTA (greg. 14).

1) Za parafian.

2) W intencji dzieci I Komunii.

 

01 - 07. 05. 2017 r.

 

PN 18.00

1) +Józefa(f) PŁACHTA (początek greg. 1).

2) +Józef OGRYZEK (zakończenie greg. 30).

WT 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 2).

2) +Weronika i Józef KOT.

ŚR

7.00

9.00

11.00

+Józefa PŁACHTA (greg. 3).

+Antoni, Józefa(f), Iwona(f) ROŻEK od Edmunda.

+ Jan, + Karolina DRĄG

CZ 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 4).

2) +Emilia, Bronisław PIÓRKOWSCY.

PT 18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 5).

2) +Stanisław WOLANO, +Bronisława(f), Józef WIGLUSZ.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Wiesław (11r.), Paulina, Benedykt.

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 6).

2) +Halina, Jerzy LAMPART.

ND

7.00

9.00

11.00

+Józefa PŁACHTA (greg. 7).

Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Bogdana w 25. rocznicę ślubu.

Za parafian.

 

24 - 30. 04. 2017 r.

 

PN 18.00

+Józef OGRYZEK (greg. 23).

Za zmarłych z rodziny.

WT 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 24).

2) +Maria ŚWIECH od rodziny STATKÓW.

ŚR 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 25).

2) +Anna ULMAN od rodziny BARTKOWSKICH z Falejówki.

CZ 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 26).

2) +Anna ULMAN od rodziny HUDZIKÓW z Falejówki.

PT 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 27).

2) +Balbina, Józef SZYJA.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Anna NICPOŃ (4r.), +Józefa (f), Wiesław, Piotr.

+Józef OGRYZEK (greg. 28).

ND

7.00

9.00

11.00

+Józef OGRYZEK (greg. 29).

+Mieczysław WALON (9r.), zmarli rodzice.

Za parafian.

 

17 - 23. 04. 2017 r.

 

PN

7.00

9.00

11.00

+Józef OGRYZEK (greg. 16).

+Franciszek HAWRO (3r.), +Marian HAWRO.

+Janina.

WT 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 17).

2) +Marek WIGLUSZ pogrz.

ŚR 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 18).

2) +Bronisława (f), +Andrzej (14r.) SEBZDA.

CZ 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 19).

2) +Marek WIGLUSZ pogrz.

PT 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 20).

2) +Józef (3r.), Anna PŁAZA.

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Józef OGRYZEK (greg. 21).

+Maria ŚWIECH od Izabeli i Adama KULAS z rodziną.

ND

7.00

9.00

11.00

+Józef OGRYZEK (greg. 22).

+Maria i Stanisław BARTMAN.

Za parafian.

 

 

10 - 16. 04. 2017 r.

 

PN 18.00

1) +Katarzyna, Józef, Władysław PŁAZA.

2) +Józef OGRYZEK (greg. 10).

WT 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 11).

2) +Teresa BARYCKA w kolejną rocznicę śmierci.

ŚR 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 12).

2) +Tadeusz HĘCLIK i jego rodzice, +Balbina, Karol MAC.

CZ 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 13).

2) +Elżbieta i Celestyn RUDNICCY.

SO 19.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 14).

2) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosł.

ND

6.00

8.00

9.00

11.00

+Franciszek GORAJ.

Kaplica: +Jan SIUPIK.

+Józef OGRYZEK (greg. 15).

Za parafian.

 

03 - 09. 04. 2017 r.

 

Intencje Mszy Świętych
PN 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 3).

2) +Marian KOCHMAŃSKI w 14. rocznicę śmierci.

3) +Józef GLAC.

WT 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 4).

2) W intencjach nowennowych.

ŚR 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 5).

2) +Damian.

CZ 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 6).

2) +Julian DZIUK w 1. rocznicę śmierci.

PT 18.00

1) +Anna, Wincenty OGRYZEK.

2) +Józef OGRYZEK (greg. 7).

SO

17.00

18.00

Kaplica: +Jan CZEBIERA w 8. rocznicę śmierci.

1) +Wiktoria, Stanisław.

2) +Józef OGRYZEK (greg. 8).

ND

9.00

11.00

15.45

+Helena, Józef, Bolesław WIGLUSZ.

Za parafian.

1) +Artur ŻYGA w 9. rocznicę śmierci.

2) +Józef OGRYZEK (greg. 9).

 

 

27.03 - 02. 04. 2017 r.

 

PN 18.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 27).

2) Dziękczynna w 1. rocznicę sakramentu małżeństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny.

WT 18.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 28).

2) +Stanisław w 18. rocznicę śmierci, Katarzyna, Jan INGLOT.

ŚR 18.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 29).

2) +Józefa(f), Zygmunt BĄCAL.

CZ 18.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 30) – zakończenie greg.

2) Dziękczynna z okazji 18. urodzin Michała z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i za zmarłą mamę.

PT 18.00

1) +Genowefa, Jan MACHLARZ.

2) +Jadwiga w 19. rocznicę śmierci, Julian INGLOT.

SO 18.00

1) +Józef OGRYZEK (greg. 1).

2) +Jadwiga i Augustyn (7. rocznica śmierci) ŚWIETLIK.

ND

7.00

9.00

11.00

 

 

16.00

1) +Eugenia(f), Eugeniusz (7. roczn. śmierci), Kazimierz SEBZDA (od wnuka Łukasza).

2) +Józef OGRYZEK (greg. 2).

+Kazimiera(f), Franciszek GRZENIA.

Za parafian

Wg int. Ofiarodawcy

 

 

20 - 26. 03. 2017 r.

 

PN 17.00

1) Józef OGRYZEK od swatowej Zofii

2) +Eugenia KUŹMA (greg. 20).

WT 17.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 21).

2) Tadeusz JAWNIAK w 7. rocznicę śmierci.

ŚR 17.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 22).

2) +Tadeusz SZAWAN, ++rodzice, ++rodzeństwo.

CZ 17.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 23).

2) +Janina, Józef, Jan MAJCHER, +Józefa(f) WIGLUSZ.

PT 17.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 24).

2) +Weronika, Michał (rocznica) BORATYN.

SO

7.00

16.00

17.00

O szczęśliwą operację i łaskę zdrowia.

Kaplica: +Eugenia KUŹMA (greg. 25).

+Zygmunt w 28. rocznicę śmierci, +Joanna KULAS.

ND

9.00

11.00

15.45

+Stanisław HELLER, +Balbina, +Tadeusz WRONA.

Za parafian.

+Eugenia KUŹMA (greg. 26).

 

 

13 - 19. 03. 2017 r.

 

PN 17.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 13).

2) +Emil KULAS w 11. rocznicę śmierci.

WT 17.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 14).

2) O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Świętego Patrona dla Ks. Proboszcza Grzegorza z racji imienin (od Rady Parafialnej, Akcji Katolickiej i Grupy Biblijnej).

ŚR 17.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 15).

2) +Stanisława(f) i Tadeusz KUŹNIAR, +Marian OGRYZEK.

CZ 17.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 16).

2) +Józef, Maria PELC, zmarli rodzice.

PT 17.00

1) +Eugenia KUŹMA (greg. 17).

2) +Eugenia ZIOBRO w 9. rocznicę śmierci.

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Eugenia KUŹMA (greg. 18).

+Anna ULMAN od rodziny SMELA z Falejówki.

ND

9.00

11.00

15.45

+Eugenia KUŹMA (greg. 19).

Za parafian.

+Józef OGRYZEK od chrześnicy Teresy.

 

27.02 - 05.03.2017 r.

 

PN 17.00

1) +Anna Ulman od Sióstr Franciszkanek z Mszany Dolnej.

2) +Józefa(f) i Augustyn PŁACHTA;
++rodzice: Ludwika(f) i Michał.

WT 17.00

1) +Anna Ulman od całego personelu Przedszkola z Mszany Dolnej.

2) ++dziadkowie.

ŚR 17.00

1) +Anna Ulman od syna Eugeniusza.

2) +Eugenia KUŹMA (rozp. Mszy Św. gregoriańskich).

CZ 17.00

1) +Anna Ulman od Zbigniewa ULMAN z rodziną.

2) +Eugenia KUŹMA (greg. 2).

PT 17.00

1) +Anna Ulman od wnuka Rafała z rodziną.

2) +Eugenia KUŹMA (greg. 3).

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Eugenia KUŹMA (greg. 4).

1) +Maria, Władysław NYKIEL i ++rodzice.

2) +Anna ULMAN od Koła Gospodyń Wiejskich z Falejówki i od sąsiadów.

ND

7.00

9.00

11.00

+Eugenia KUŹMA (greg. 5).

+Julian SZAŁAJKO w 5. rocznicę śmierci.

Za parafian.

 

20 - 26. 02. 2017 r.

 

PN 17.00

1) +Anna Ulman od Ochotniczej Straży Pożarnej w Sieteszy.

2) +Zofia Mucha w 2. rocznicę śmierci.

WT 17.00

1) +Anna Ulman od wnuka Tomka z rodziną.

2) +Józefa(f), Julian Rożek.

ŚR 17.00

1) +Anna Ulman od córki Marii z rodziną.

2) +Julian Wiglusz w 47. rocznicę śmierci i jego rodzice.

CZ 17.00

1) +Anna Ulman od wnuka Michała.

2) Za dusze w czyśćcu.

PT 17.00

1) +Anna Ulman od Józefa Wojtas.

2) Za dusze w czyśćcu.

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Aleksander Dyrkacz w 4. rocznicę śmierci od wnuka Krzysztofa.

1) +Anna ULMAN od córki Krystyny z mężem.

2) +Anna ULMAN od Wspólnoty Sióstr z Krakowa na Wzgórzach.

ND

7.00

9.00

11.00

+Anna ULMAN od wnuczki Marty z rodziną.

+Krzysztofa(f) Hawro w 8. rocznicę śmierci.

Za parafian.

 

13 - 19. 02. 2017 r.

 

PN 17.00

1) +Julian BĄCAL.

2) O zdrowie i szczęśliwą operację za wst. Sł. B. Anny Jenke i Św. Antoniego.

WT 17.00

1) +Edward ŁUCZYK i zmarli rodzice: Anna, Michał, Eugenia, Andrzej, Eugenia ŁYSZCZARZ.

2) O zdrowie i szczęśliwą operację za wst. Sł. B. Anny Jenke i Św. Antoniego.

ŚR 17.00

1) +Kazimierz ŁYSZCZARZ.

2) O zdrowie i szczęśliwą operację za wst. Sł. B. Anny Jenke i Św. Antoniego.

CZ 17.00

1) +Irena WRONA w 4. rocznicę śmierci, +Zofia MUCHA.

2) O zdrowie i szczęśliwą operację za wst. Sł. B. Anny Jenke i Św. Antoniego.

PT 17.00

1) +Janina i Zbigniew JAWNIAK.

2) O zdrowie i szczęśliwą operację za wst. Sł. B. Anny Jenke i Św. Antoniego.

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Henryk PEREC w 3. rocznicę śmierci, +Danuta PEREC w 3 miesiące od śmierci.

1) +Anna ULMAN od Wspólnoty Sióstr Rodziny Maryi w Rzeszowie-Budziwoju.

2) +Anna ULMAN od Jerzego ULMAN z rodziną.

ND

7.00

9.00

11.00

+Anna ULMAN od Andrzeja i Grażyny z rodziną.

+Elżbieta STAŃKO od swatowej z rodziną z Gorlic.

Za parafian.

 

06 - 12. 02. 2017 r.

 

PN 17.00

1) +Józef OGRYZEK od współpracowników córki Doroty z Zakładu Metalurgicznego w Rzeszowie.

2) +Janina HOMA od Ireny i Wiesława MAJEWSKICH z rodziną.

WT 17.00

1) +Antoni ZIĘBA od kolegów z Rzeszowa.

2) +Zofia NOWAK w 13. rocznicę śmierci.

ŚR 17.00

1) +Janina HOMA od Anny MAJEWSKIEJ.

2) +Czesław WOJNAR, +Antoni, +Waleria ŻYGA.

CZ 17.00

1) +Janina i Jan HOMA od wnuczki Bożeny z rodziną.

2) +Anna ULMAN od Wspólnoty Sióstr Rodziny Maryi w Rzeszowie-Budziwoju.

PT 17.00

1) +Anna ULMAN od Wspólnoty Sióstr z Krakowa na Wzgórzach.

2) +Maria, Józef PELC.

SO

16.00

17.00

Kaplica: +Natalia KOT pogrz.

+Anna ULMAN od Sióstr Rodziny Maryi z Seminarium Rzeszowskiego.

ND

7.00

9.00

 

11.00

+Leokadia w 17 rocznicę śmierci, Zygmunt WIĘCŁAW.

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla małżonków:
Heleny i Andrzeja w 40. rocznicę ślubu.

Za parafian.

 

23 - 29. 01. 2017 r.

 

PN    1. + Józef OGRYZEK/ od córki Doroty z rodziną
        2. O Boże miłosierdzie dla zmarłych ze strony mamy/ poza parafią
WT   1. + Józef OGRYZEK/ od syna Mariana z rodziną
        2. O Boże miłosierdzie dla zmarłych ze strony taty/ poza parafią
ŚR    1. + Antoni/ 40r., + Augustyn, + Ludwika(f) KULAS
        2. + Józef OGRYZEK/ od prac. Urz. Pocztowego w Kańczudze/ poza parafią
CZ    1. + Ludwika(f), + Władysław ŚWIETLIK, + Maria, +Roman RUDNICCY
        2. + Józef OGRYZEK/ od siostry Marii/ poza parafią
PT    1. + Dziękcz. w 18ur. Bartka, Boże błog. i opiekę MB w dorosłym życiu
SO     Kaplica: 16. 00 + Danuta PEREC/ z Róża MB Częstochowskiej, wiernych kaplicy
                      17. 00    + Helena/ 12r., + Henryk i zmarłych rodziców
ND    7. 00    + Leon,+ Maria, + Władysława(f) BĄCAL
         9. 00    + Julian SZAŁAJKO/ od córki Marii z rodziną
       11.00    Za Parafię

 

16 - 22. 01. 2017 r.

 

PN    1. + Augustyn CYRAN/ 10r.
        2. + Anna ULMAN/ od córki Zofii z mężem
WT   1. Dziękczynna w 18 r. ur. Sabiny, z prośbą o Boże błog. i światło Ducha Św.
        2. + Anna ULMAN/ od wnuczek Bernatki, Agatki, Karoliny z rodzinami
ŚR    1. + Maria SOBAL/ od pracowników Urzędu Pocztowego w Sieteszy
        2. + Anna ULMAN/ od Grupy Biblijnej
CZ    1. + Antoni ZIĘBA/ od rodz. Świtalskich
        2. Dziękczynna w 18r.ur. Dawida z prośbą o dalszą opiekę Bożą na dalsze lata
PT    1. + Jadwiga/ roczn., + Stanisław HAWRO
        2. + Maria / 1r., + Józef PELC
SO    Kaplica: 16. 00        + Natalia, + Eugeniusz KOT
      17. 00    + Maria/ 10r., + Władysław KONTEK
ND   7. 00    + Stanisław HALIŻAK/ 8r.
        9. 00    + Elżbieta STAŃKO/ od rodz. Sobalów
       11.00    Za Parafię

 

09 - 15. 01. 2017 r.

 

Intencje Mszy Świętych
17.00

1) +Maria SOBAL od wnuka Jacka z rodziną.

2) +Maria SOBAL od zakładu pracy syna Józefa.

17.00

1) +Maria SOBAL od zakładu pracy syna Józefa.

2) +Antoni ZIĘBA od kolegów z Transportu Ogrodniczego w Rzeszowie.

17.00

1) Maria MAC w 50. rocznicę śmierci, +Władysław i Jan MAC.

2) +Maria SOBAL od zakładu pracy syna Józefa.

17.00

1) +Maria SOBAL od Koła Gospodyń Wiejskich w Sieteszy.

2) +Mieczysław, Jan KAMYCCY od córki.

17.00

1) +Adam WIGLUSZ w 7. rocznicę śmierci.

2) +Maria SOBAL od Rady Sołeckiej w Sieteszy.

16.00

17.00

Kaplica: +Jan CZEBIERA.

+Jan RYDZ w 12. rocznicę śmierci.

7.00

9.00

11.00

+Ewa, Stefania (f), Bronisław SOBKOWICZ.

+Elżbieta (f) STAŃKO od siostry Małgorzaty z rodziną.

Za parafian.

 

01 - 08. 01. 2017 r.

 

PN    1. + Eugenia KUŹMA/ od kolegów syna Ryszarda- Bogusława i Tadeusza     Filipek
         2. + Anna, + Wincenty  WIGLUSZ
WT   1. + Alfred, + Marian SZAL
         2. + Józef SIUPIK/ 20r. i zm. rodziców
ŚR    1. + Mieczysława(f), + Anna ŻYGA/ od rodziny
         2. + Maria SOBAL/ od Moniki Rusinek z rodziną
CZ    1. + Eugenia KUŹMA/ od kolegów syna Ryszarda- Bogusława i Tadeusza     Filipek
         2. + Maria SOBAL/ od Stanisława z Soniny
PT    7.00    + Anna, + Władysław DROZD i zm. rodziców
         9.00    + Władysław FERENC
       11.00    + Władysław POTOCZNY/ 1r.
SO    Kaplica: 16.00    + Eugenia KUŹMA/ od rodz. Siupików
                        17.00    + Jan WOLANO/ 22r.
ND    7. 00    + Weronika, + Bolesław OGRYZEK
          9. 00    + Elżbieta STAŃKO/ od rodz. Szosteckich
         11.00 Za Parafię

1.      PN

18.00

1) +Józefa(f) PŁACHTA (greg. 15).

2) +Zofia, Karol, Jan WALON.

WT

18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 16).

2) +Władysław ŻYGA w 3. rocznicę śmierci.

ŚR

18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 17).

2) +Maria ŚWIECH od córki z mężem.

CZ

18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 18).

2) +Józef, Weronika BĄCAL.

PT

18.00

1) +Józefa PŁACHTA (greg. 19).

2) +Maria ŚWIECH od córki z mężem.

SO

14.00

17.00

18.00

Ślub: Tadeusz PIELA i Agnieszka CHMIELOWIEC.

Kaplica: +Józefa PŁACHTA (greg. 20).

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marii w 90. rocznicę urodzin.

ND

7.00

9.00

11.00

+Józefa PŁACHTA (greg. 21).

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracach przy kościele i kaplicy.

Za parafian.

 

 

Copyright © 2015 Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Sieteszy.