Polish English Italian

tri

Zamieszczamy plan ADORACJI PANA JEZUSA A.D.2019 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W  I  E  L  K  I       C  Z  W  A  R  T  E  K

 

18.00 LITURGIA WIECZERZY PAŃSKIEJ

20.00-22.00       - Róża Św. Antoniego                                   

                           - Róża św. Józefa Oblubieńca NMP

                           - Róża Matki Bożej Królowej Korony Polskiej

                           - Róża Matki Bożej Różańcowej

                           - Róża Matki Bożej Rodzicielki

                           - Róża Dziecięca

 

W  I  E  L  K  I       P  I  Ą  T  E  K

 

7.00 – 8.00         - Róża MB Rodzicielki

8.00 – 9.00         - Róża MB Niepokalanie Poczętej

                            - Róża Św. Anny

9.00 –10.00        - Róża Zwiastowania NMP

10.00 –11.00     - DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

                            - Róża Dziecięca

                            - Róża MB z Lourdes

11.00 –12.00     - Róża MB Różańcowej    

12.00 –13.00     - KLASA VIII i III GIMNAZJUM

13.00 –14.00     - Róża MB Nieustającej Pomocy

14.00-  15.00     - Róża św. Marii Magdaleny

15.00 –16.00     - Róża  NMP Królowej Korony Polskiej   

                           - Róża MB Fatimskiej

16.00 –17.00     - Róża NMP Królowej Korony Polskiej             

17.00 –18.00     -Róża MB Gromnicznej

                            -Róża MB Częstochowskiej      

                            -Róża św. Ojca PIO           

18.00 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

20.00 –21.00     - Róża Św. Antoniego       

                            - Róża św. Józefa Oblubieńca NMP

21.00 –22.00      Adoracja prowadzona przez młodzież KSM

                            - Róża św. Michała Archanioła

                            - KLASA VIII i III GIMNAZJUM

 

  W  I  E  L  K  A       S  O  B  O  T  A

 

 

7.00 – 8.00         - Róża MB Rodzicielki

8.00 – 9.00         - Róża MB Gromnicznej

                           - Róża św. Marii Magdaleny

9.00 –10.00        - Róża MB Nieustającej Pomocy

                           - Róża św. Michała Archanioła

9.00 i 9. 30         POŚWIĘCENIE POKARMÓW

11.00 –12.00     - Róża MB Różańcowej    

12.00 –13.00     - DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

                          - Róża Dziecięca

                          - Róża MB z Lourdes

13.00 –14.00     - Róża NMP Królowej Korony Polskiej    

14.00 –15.00     - KLASA VIII i III GIMNAZJUM

15.00 –16.00     - Róża św. Anny

16.00 –17.00     - Róża MB Niepokalanie Poczętej

                          - Róża MB Fatimskiej

17.00 – 18.00    - Róża  Zwiastowania NMP

18.00 –19.00     - Róża MB Częstochowskiej

                          - Róża św. Ojca PIO

19.00  LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ

Copyright © 2015 Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Sieteszy.